Paletka cieni Freedom Pro 12 Secret Rose - OLADI.PL

Siedzę późnym wieczorem z kubkiem gorącej czekolady, patrzę za okno podziwiając piękno spadających zimowych płatków śniegu, moje myśli coraz bliżej krążą wokół nadchodzących Świąt... A kolory którymi zaczynam się otaczać coraz bardziej wiążą się z zimową aurą ;) I właśnie dziś o kolorach chciałabym Wam więcej opowiedzieć, a te kolory znajdują się w nowej paletce Freedom Pro 12 Secret Rose od oladi.pl


Paletki FREEDOM urzekły mnie całkowicie, o innej paletce pisałam Wam już TUTAJ.  Paleta skrywa w sobie 12 cieni zarówno błyszczących jak i matowych. Cienie bardzo sobie cenię za ciekawą konsystencję, pigmentację  i trwałość. Nie da się ukryć, że z jej udziałem możemy wyczarować na swoich oczach każdy makijaż godny księżniczki ;)


W tej paletce przeważają kolory, które świetnie się nadają do codziennego makijażu czy to do pracy, na uczelnię, czy też randkę. W tej paletce błyszczące cienie mają świetną pigmentację i nasycenie koloru, które możemy sobie budować, ale muszę przyznać, że maty również dają radę ;) Z tą paletką pracuje się bardzo dobrze i muszę przyznać, że można z jej udziałem wyczarować wiele ciekawych i inspirujących makijaży ;)

I jak Wam się podoba??? Po więcej inspirujących produktów w bardzo przystępnych cenach zapraszam na stronę OLADI.PL

Spokojnej nocki ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz