Piłka nożna pasja każdego małego mężczyzny... - Wielkie układanie, Neymar. Czrodziej futbolu - Wydawnictwo EGMONT

- Idziemy zagrać w piłkę???

To pytanie pojawia się co najmniej kilkadziesiąt razy dziennie... Czy za oknem upał, deszcz, czy śnieg mój mały piłkarz uwielbia tę dyscyplinę sportu i chce w przyszłości zostać sławnym piłkarzem, jak Lewandowski czy Neymar.

No właśnie dzisiaj słów kilka o piłce ale na okładkach książek Wydawnictwa Egmont.


"Piłka nożna. Wielkie układanie" to świetna publikacja, która oprócz wiadomości na temat reprezentacji Europy zawiera ciekawe rozwiązanie - w formie puzzli najlepszych drużyn piłki nożnej.

 

 Otwierając książkę przenosimy się w świat piłki nożnej - może nie na murawę czy stadion, ale na kolejne strony książki, która w formie zabawowej prezentuje drużyny reprezentacji Portugalii, Włoch, Hiszpanii, Anglii i Niemiec.


Każde obrócenie kartki przenosi nas do innej drużyny, gdzie z jednej strony dowiemy się kilku ciekawostek z życia reprezentacji, a z drugiej możemy sami bawiąc się układać znanych piłkarzy m.in. Ronaldo, Iniesta, Rooney czy Neuer.

 Każda układanka znajduje się w kartonowym wgłębieniu, a puzzle dopasowane są idealnie tworząc obrazek z piłkarzami. Wszystko jest świetnie dopasowane, więc nie martwię się, że moja pociecha pogubi puzzle, bo nic z niej nie ma prawa wypaść.

 

Wykonanie tej pozycji książkowej, jest bardzo dokładne i estetyczne. Koloryt obrazków jest tak zbliżony do autentyczności, że bez problemu może również zająć miejsce obrazka na ścianie. Pewno każdy mały fan piłki nożnej będzie zachwycony tą układanką.


Ale to jeszcze nie koniec, gdyż chciałabym polecić Wam kolejną publikację - tym razem to pozycja -
"Neymar. Czarodziej futbolu".

 

Jest to biografia piłkarza, w której przedstawione są wydarzenia z jego życia jak i z kariery sportowej. Pisana jest bardzo lekkim językiem, dlatego książkę wręcz się pochłania, nawet nie będąc zagorzałym kibicem. 


 Poznając losy tego wybitnego piłkarza ma się wrażenie, że czyta się o zwykłym chłopcu, którego marzeniem było nim zostać- obecnie jest to marzenie prawie każdego chłopca ;) Opisanie wędrówki Neymara od chłopca do dorosłego mężczyzny pokazuje najważniejsze aspekty, które są ważne do osiągnięcia wyznaczonego celu - miłości do piłki, ciężkiej pracy, wytrwałości i uporu. 

 

Książka okraszona pięknymi zdjęciami i mnóstwem motywacji daje "kopa" do działania i niezwykle oddziałuje na psychikę młodego człowieka. 

 Polecam ;)

Komentarze

Prześlij komentarz