Trolle - książki dla dzieci Wydawnictwa EGMONT

"Trolle" to bajka, która nie tak dawno pojawiła się na ekranach kin, a później bohaterowie tej bajki zamieszkały na półkach sklepowych - od kubków z ich motywem, poprzez naklejki, gadżety czy też ubrania ;)

Ja dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o dwóch książkach, które pokocha niejedno dziecko ;)
Książka "Trolle" to ilustrowana opowieść wytwórni Dreamworks, która po otwarciu sprawi, że Wasz dom stanie się istnie kolorowy i pełen ciepła ;) Fabuła książki opowiada o istotach, które nade wszystko pragną się przytulać, tańczyć i śpiewać ;) Jednak jak to w prawdziwym świecie bywa, trolle mają również swoich wrogów - okrutnych Bergenów, którzy zjadają małe trolle.


Na szczęście wszystko się dobrze kończy i również wrogowie odnajdują klucz do szczęścia, którym jest miłość, przytulanie  i taniec. 

Oprawa graficzna jest w tej książce wręcz piorunująca ;) Jaskrawość kolorów przenosi nas do krainy pełnych emocji i uzależnia od siebie.

Do kompletu tej książki świetnie pasuje  Wielka księga trolli. 
Jest to zbiór zagadek, zadań, labiryntów no i oczywiście naklejek z wizerunkami trolli ;) Z tą kiążką zabaw nie ma końca - idealny pomysł na spędzanie wieczorów ;)
Nas już pochłonęła kraina trolli a Was???

Komentarze