Inspiracje na Dzień Nauczyciela - MyGiftDNA

Dzień Nauczyciela jest świętem, który każdy z nas pamięta chodząc do szkoły.

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam kilka pomysłów na prezent dla nauczyciela, który powinien przypaść do gustu nawet najbardziej wymagającemu belfrowi ;)

W sklepie MyGiftDNA w kategorii - Dzień Nauczyciela znajdziecie wiele inspiracji. Mi spodobały się pewne rozwiązania i właśnie nimi chcę się z Wami podzielić ;)

Obecnie zauważam pewną tendencję, że na dzień KEN rodzice przynoszą do szkoły tort, którym osładzają dzień nauczycielom. Tort pozostawiony w pokoju nauczycielskim na pewno umili dzień każdemu kto się nim poczęstuje. Uważam, że pomysł jest świetny i pozwala w sposób kulturalny ale też nienachalny docenić pracę nauczyciela. 

Tort podany na wyjątkowej szklanej paterze z wygrawerowanym mottem tym bardziej zostanie doceniony i wywoła uśmiech na twarzy każdego nauczyciela ;)
Myśląc o nauczycielu zawsze przed oczami mam osobę z kubkiem kawy w ręku ;) Obecnie ten typ nauczyciela odszedł już do lamusa i zobaczenie takiego widoku w szkole już należy do rzadkości, to jednak uważam, że solidny kubek termiczny  jest kolejnym rewelacyjnym pomysłem na prezent ;)

Czasami nauczyciel nie ma czasu przez kilka godzin napić się łyka kawy i zimną wylewa do zlewu po całym dniu. Mając przy sobie taki kubek - gorąca kawa będzie czekać na niego nawet przez kilka godzin ;)


Wiemy też, że nauczyciel musi wiele zapamiętać i zawsze spotykamy go jak nie z dziennikiem (chwałą za e-dzienniki) to z notesem w dłoni ;) Dlatego też notatnik grawerowany pozwoli na zapamiętanie wszystkiego co ważne ;) Sprawdziany, szkolenia, Rady Pedagogiczne, organizacja wycieczek i wiele innych informacji, które zostaną w nim zapisane pozwolą nauczycielowi odciążyć głowę od nadmiaru myśli, a format A5 zmieści się do każdej nauczycielskiej torebki - przecież oni noszą ze sobą prawie cały świat ;)


A Wy co sądzicie o świętowaniu Dnia Nauczyciela?

Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

 1. Piękna ta taca, również taką posiadam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie wiedziałam, że rodzice przynoszą nauczycielom tort. U nas zazwyczaj ograniczają się do kwiatka lub czekolady. Większe prezenty idą na koniec roku :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Great post dear ! You have a nice blog.
  I follow you can you follow me ?
  I will be happy.
  www.guzelvekulturlu.com
  Kisses

  OdpowiedzUsuń
 4. Z takich ciekawych rzeczy, które moim zdaniem warto zrobić zawodowo, to na pewno polecam - https://www.tarbonus.pl/produkt/ocena-ryzyka-zawodowego-jako-podstawa-profilaktyki-powypadkowej/. Niby szkolenie z oceny ryzyka zawodowego może się wydawać zbędne, ale w praktyce - robi różnicę.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz