Jesienne spotkanie blogerek w Krakowie - relacja cz.1


Gdy siedzę teraz z gorącą herbatą w dłoni, a w tle tli się świeca moje myśli znów wracają do tego wyjątkowego dnia gdzie w gronie 6 wspaniałych dziewczyn spotkałyśmy się świętować blogerskie rozpoczęcie jesieni...

Wspólna inicjatywa spotkania się krążyła już nam w myślach od pewnego czasu... Magiczna moc blogowania sprawia, że rozmowy przez internet, czy rozmowy telefoniczne to już za mało... Warto spotkać się na smacznej kawie i spędzić wspólnie kilka godzin dzieląc się cennymi chwilami i lepiej się poznając... I właśnie tym razem tak było ;) Nie omieszkam stwierdzić, że było to jedno z lepszych spotkań, które w gronie wspaniałych dziewczyn - blogerek się odbyło ;)
Spotkanie odbyło się w restauracji Molto Benew której już gościliśmy nie pierwszy raz. Kameralne pomieszczenie wydzielone tylko dla nas jest kolejnym plusem, chcąc czuć się swobodnie i nie mając żadnych ograniczeń z radowania się ze wspólnego towarzystwa ;)

W spotkaniu wzięło udział 6 osób:

Mariola - http://www.mariolawilk.pl/
Madzia - https://mangomania78.blogspot.com/
Aldona - https://goldona.blogspot.com/
Kornelia - http://www.zakatekrudej.pl/
Dominika - http://www.kosmetyczneszalenstwo.pl/
oraz ja ;) - http://www.luksuszagrosze.pl/Podczas rozmów, wspólnego śmiechu i chwytania chwil, które mogły nas na chwilę oderwać od rzeczywistości nie mogło zabraknąć również wspaniałych upominków, które przygotowała każda dla każdej dzięki wsparciu cudownych Partnerów tego wydarzenia  ;) 

Sądzę, że to było coś wyjątkowego, bo każda z nas włożyła swoją część w organizację tego wydarzenia i nie omieszkam sądzić, że właśnie dlatego też było ono takie wyjątkowe, bo każda miała pewien element miłego zaskoczenia ;)Już teraz zapraszam Was na jutrzejszy wpis, w którym pokażę Wam jakie cudowności otrzymaliśmy od naszych Partnerów, za co serdecznie dziękuję ;) 

A ja nadal trzymając herbatę w dłoni wracam do tych wspaniałych chwil, dla których wiem, że blogowanie to coś więcej niż tylko pasja ;)Teraz mam energię do działania!!! I po dwutygodniowej przerwie wracam do Was i do blogowania ;) To spotkanie było mi bardzo potrzebne ;) Dziękuję dziewczyny ;) I do następnego ;)

Kasia

Komentarze

 1. Świetnie :)
  Może i mi się uda kiedyś z Wami spotkać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowne są takie spotkania, chociaż dawno nie byłam. Każdy weekend celebruję w domu, w tygodniu się najeżdżę ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno świetnie spędziłyście czas :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Pięknie było, pogoda dopisała, Wasze uśmiechy, pyszne jedzenie, cudowne spotkanie! Naładowałam energię :D dziękuję :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Z Wami zawsze się spędza przesympatycznie czas:) Dzięki Kasia:)

  OdpowiedzUsuń
 6. To spotkanie było naprawdę super. Barzo dobrze go wspominam. Dziękuje.

  OdpowiedzUsuń
 7. łał swietnie ja jeszcze nigdy nie bylam na takim spotkaniu ale musi to być pewnie fajna przygoda:) Świetny blog, obserwuje i zapraszam na mój :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli tam, to może impreza firmowa w Krakowie? Zerknijcie - https://www.shootingcracow.com/oferta/dla-firm/
  Powinno być ciekawie i przynajmniej niestandardowo. Co Wy na to?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz