Wielki wyścig. Legendy motosportu i Minecraft - Podręcznik przetrwania - Wydawnictwo Egmont

W czasie kwarantanny mój syn każdego dnia czyta swoje ulubione książki i komiksy. Dziś chciałabym zaprezentować Wam dwie pozycje dla miłośników Minecrafta oraz szybkiej jazdy."Wielki wyścig. Legendy motosportu".

Książka stanowi kompendium wiedzy na temat wyścigów samochodowych. Pierwsza część obszernie opisuje rajdy wyścigowe Formuły 1 i przedstawia historię największych legend - Roberta Kubicy, Michaela Schumachera czy też Nikiego Laudy. W drugiej części książki znajdziemy informacje o rajdach samochodowych, w tym oczywiście nie mogło zabraknąć wymagającego wyścigu Dakar. 
Wszystkie przedstawione w książce informacje są bardzo dokładnie opisane, ale w sposób bardzo przystępny. Dlatego też bardzo sprawnie czyta się tę pozycję. Dla wszystkich fanów motoryzacji będzie to nie lada pozycja, która poszerza wiedzę na tematy wyścigów i przeplata wiele ciekawostek. 

"Minecraft. Podręcznik przetrwania w Minecrafcie"

Książka ta stanowi solidną podstawę dla graczy, którzy chcą zacząć swoją przygodę z grą Minecraft, ale również osoby, które poruszają się po świecie Minecraft już od dłuższego czasu również będą mogli poszerzyć swoje umiejętności i wiadomości o nowe treści. 
Podręcznik zawiera w sobie trzy części. Pierwsza - dotyczy budowania świata gry. To tutaj znajdziemy opisy różnych biomów oraz budowli. W drugim - poznamy moby  zwierząt, postaci czy też niebezpiecznych istot. Część trzecia - to instrukcja, która krok po kroku pokazuje nam co robić, aby przetrwać w planszach Minecrafta. 
Podręcznik jest bardzo przystępny i z łatwością możemy wyszukać interesujące nas sytuacje wynikające z gry. Wszystko jest zaprezentowane w uporządkowanej formie i wzbogacone zdjęciami. Ciekawa pozycja dla każdego gracza Minecrafta.

Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz