Gdzie się schował traktor? - Wydawnictwo Harper Kids

 Miesiąc marzec jest bogaty w nowości książkowe od Wydawnictwa Harper Kids. W dzisiejszym wpisie chcę Wam pokazać pozycję, którą codziennie wspólnie z moją córeczką czytamy ;)

 

 Gdzie się schował traktor? Akademia mądrego dziecka. Zabawa w chowanego.

Jest to nasza pierwsza książeczka w serii Zabawa w chowanego Akademii Mądrego Dziecka. Ta kartonowa książeczka przenosi nas na wieś, gdzie poznajemy jakże trudną pracę rolnika. Książeczka ma duże, filcowe i wytrzymałe klapki, które są odporne na ciągnięcia małych rączek i zapewniają super zabawę. Na każdej stronie mamy barwne ilustracje z pytaniem: gdzie się schował: rolnik, kombajn, pies pasterski czy traktor? Za każdym razem dziecko ma możliwość otworzyć miękką, filcową klapkę i znaleźć pod nią odpowiedź. 

Niespodzianka dla naszych dzieci znajduje się aa ostatniej stronie książeczki... Zadając pytanie: „A gdzie ty jesteś?” Pod ostatnią klapką znajdziemy lusterko: „Tutaj jesteś”!  

Seria książeczek Zabawa w chowanego to bardzo dobry pomysł na wspólne spędzenie czasu z maluchem. Otwieranie dużych, filcowych klapek ćwiczy mała motorykę, a barwne ilustracje stymulują zmysł wzroku. Dodatkowo czytając ćwiczymy zdolność skupiania się u dziecka. 

A Wy ci sądzicie o tej serii?

Kasia

*współpraca z Wydawnictwem Harper Kids

 

Komentarze