Nowości kosmetyczne - Delia Cosmetics

Kochani ;)

Ostatni czas jest dla mnie tak zabiegany, że mam ogromne wyrzuty sumienia, że jest mnie tutaj mniej... Nie mniej jednak dziękuję Wam za systematyczne odwiedziny, bo to bardzo mnie motywuje, aby znaleźć kilka chwil, żeby być tutaj z Wami ;)

Dzisiaj zapraszam Was na bardzo przyjemny post z cyklu... To co kobiety lubią najbardziej ;) Czyli niespodzianki kosmetyczne ;)

Marka Delia dba o mój wygląd na różnych płaszczyznach... 

O piękne i kuszące usta dzięki pomadkom Matt Liquid Lipstick, pięknie wyglądające brwi dzięki żelowej hennie do rzęs i brwi, a dzisiaj...
Pudełeczka jakie do mnie docierają od marki  Delia są dopracowane w każdym szczególe, a jego zawartość jest jak najbardziej na plus ;) Tym razem wspólnie z marką podjęłam wyzwanie na koloryzację włosów ;) 

Pierwsze pojawiające się siwe włosy ( przeraża mnie to) sprawiły, że zaczęłam zastanawiać się nad koloryzacją. Do dnia dzisiejszego mam swój naturalny kolor, ale już sama od pewnego czasu chodzę z zamiarem na pewną zmianę... Tutaj z pomocą przyszła mi Delia ;)Marka Delia kompleksowo zadbała o moje włosy, co może potwierdzić zawartość tej paczuszki...

Ja wybrałam odcień zbliżony do mojego, bo chcę wypróbować jego działanie... W takim kolorze czuję się świetnie i sądzę, że będę z niego zadowolona (w weekend wspólnie zabieram Was na akcję - farbowanie włosów, a jej efekty pojawią się na blogu)Oprócz farby do włosów Cameleo w przesyłce znalazły się produkty niezbędne do przeprowadzenia całego zabiegu koloryzacji ;)

Jesteście ciekawi efektu??? Ja już nie mogę się doczekać ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz