Jakie okulary przeciwsłoneczne kupiłam???

Hej  ;)

Nadchodzi sezon na okulary przeciwsłoneczne. To właśnie po nie najczęściej sięgamy w okresie wiosenno - letnim i nie wyobrażamy sobie, aby ich zabrakło ;)

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam moje nowe cudeńka, które dostałam w prezencie od męża i którymi zachwycam się każdego dnia...


W związku z tym, że posiadam sporą wadę wzroku w moim przypadku wybór okularów przeciwsłonecznych jest inwestycją stosunkowo kosztowną. W tym przypadku priorytetem nie jest firma, ale zdrowie i dobór jak najlepszych szkieł. 


W moim przypadku są to szkła korekcyjne poliwęglanowe o brązowej soczewce, które przeznaczone są dla osób o wrażliwych oczach. Dodatkowo wzbogacone o filtr polaryzacyjny pozwalają zniwelować szkodliwe dla oczu refleksy świetlne. Dzięki temu nie straszne mi będzie również prowadzenie samochodu w zimie przy ostrym słońcu ;)


Oprawki które wybrałam mają w sobie to coś ;) A co najważniejsze pasują do układu mojej twarzy ;) Dzięki profesjonalnej obsłudze w moim od lat ukochanym Optyku i świetnej pomocy mojej drugiej połówki mam okulary swoich marzeń ;)


Pozdrawiam ;)

Kasia ;)

Komentarze

  1. Bardzo ładny model, świetnie w nim wyglądasz! Dobre szkła to zdecydowanie podstawa!

    OdpowiedzUsuń
  2. Model jest piękny , bardzo Ci pasuje :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Do twarzy Ci w tych okularach!Super Ci pasują;) Ja okularki w tym roku zamówiłam na galeriawidzenia com i też jestem bardzo zadowolona;) To był dobry wybór!

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz