Weekend z rodziną - Rogate Ranczo w Zabierzowie

Weekend to czas, gdy nie tylko delektujemy się wolnymi chwilami, ale również czas, który poświęcamy dla najbliższych...

My uwielbiamy zarówno małe jak i większe wycieczki, a każdy wyjazd łączy się z nowymi doświadczeniami. Nam - jako Rodzicom bardzo zależy, aby nasze dziecko doświadczało nowych rzeczy i poznawało wszystkimi zmysłami otaczający go świat. 

Tym razem  udaliśmy się do Zabierzowa, kolejnego ciekawego miejsca na obrzeżach Krakowa. To tam znajduje się Rogate Ranczo świetne miejsce na wspólną wycieczkę, piknik czy spotkanie z grupą przyjaciół.W tym miejscu dzieje się mnóstwo ciekawych rzeczy... Dla dzieci jest wiele atrakcji - Wioska Indiańska i Kowbojska połączona z wieloma atrakcjami (warsztaty tworzenia indiańskich amuletów, strzelanie z łuku, malowanie twarzy, rzucanie lassem, wyścigi nart szoszońskich), zwiedzanie mini ZOO, zabawy na placu zabaw, zabawy w labiryncie - to kilka z proponowanych atrakcji. 

W tym miejscu można spokojnie pospacerować po łonie natury i delektować się bliskiego z nią kontaktu ;) Pozytywna atmosfera, uśmiech prowadzących, ich otwartość i dbałość o klienta sprawia, że z radością powracamy tutaj ;)

Po całym dniu można delektować się pyszną kiełbaską z grilla i odpocząć przy muzyce...Znacie to miejsce???

Kasia

Komentarze

  1. Znam to miejsce, warto się tam wybrać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. nie znam, ale dzięki Tobie już trochę:)

    OdpowiedzUsuń
  3. Z rodziną najlepiej jest spędzać czas aktywnie. Ja mam dwójkę dzieci, córeczki bliźniaczki, które są jak ogień! Natomiast bardzo lubią zwiedzać tak, jak ja i mąż. Za dwa tygodnie wylatujemy do Włoch. Chcemy zwiedzić Pompeje. To historyczne miejsce jest marzeniem mojego męża, a ja może przy okazji odwiedzę, jakieś włoskie butiki w innym mieście :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz