Minecraft Zbuduj! Lunapark i Noc nietooperzy - Wydawnictwo Egmont

Każdy chłopiec zna grę komputerową Minecraft. Będąc na placu zabaw nie raz słyszę rozmowy typu: Zagramy w Minecrafta?  Wydawnictwo Egmont wypuściło kolejne nowości tej serii o której dzisiaj chciałbym Wam opowiedzieć.
Minecraft. Zbuduj! Lunapark to książka, która przedstawia czytelnikowi sposób zbudowania parku rozrywki - swojego idealnego, niesamowitego i fantastycznego, do którego będzie można zaprosić swoich znajomych i przyjaciół.


W tej książce krok po kroku zbudujecie swój Lunapark! Przewodniczką w tworzeniu tego niesamowitego obiektu jest sympatyczna Sparks mająca miliony pomysłów na atrakcje i świetną zabawę! Część pomysłów przedstawiona została tylko w formie zdjęć prezentująca wzór do tworzenia budowli, natomiast inne bardzo szczegółowo ukazują proces stworzenia jakiegoś elementu parku rozrywki. Ten przewodnik bez dwóch zdań pozwala nie tylko lepiej zapoznać się z grą, ale również rozwija myślenie przestrzenne dziecka, ich wyobraźnię i cierpliwość. To druga książka z serii "Kroniki Woodsword", która przedstawia przygody piątki bohaterów, którzy znaleźli się w środku gry przy użyciu tajemniczych gogli. Tym razem dochodzi do dziwnej sytuacji, gdyż z szybu wentylacyjnego wylatuje masa nietoperzy, którym muszą stawić czoła bohaterowie. Cała książka utrzymana jest w charakterze książki przygodowej. Fabuła jest bardzo ciekawa i nie można oderwać się od tego egzemplarza.

Każdy młody fan Minecrafta będzie zachwycony tymi dwoma pozycjami. 

A Wasze pociechy też lubią Minecrafta?

Kasia


Komentarze

Prześlij komentarz