Minecraft Zbuduj! Lunapark i Noc nietooperzy - Wydawnictwo Egmont

Każdy chłopiec zna grę komputerową Minecraft. Będąc na placu zabaw nie raz słyszę rozmowy typu: Zagramy w Minecrafta?  Wydawnictwo Egmont wypuściło kolejne nowości tej serii o której dzisiaj chciałbym Wam opowiedzieć.
Minecraft. Zbuduj! Lunapark to książka, która przedstawia czytelnikowi sposób zbudowania parku rozrywki - swojego idealnego, niesamowitego i fantastycznego, do którego będzie można zaprosić swoich znajomych i przyjaciół.


W tej książce krok po kroku zbudujecie swój Lunapark! Przewodniczką w tworzeniu tego niesamowitego obiektu jest sympatyczna Sparks mająca miliony pomysłów na atrakcje i świetną zabawę! Część pomysłów przedstawiona została tylko w formie zdjęć prezentująca wzór do tworzenia budowli, natomiast inne bardzo szczegółowo ukazują proces stworzenia jakiegoś elementu parku rozrywki. Ten przewodnik bez dwóch zdań pozwala nie tylko lepiej zapoznać się z grą, ale również rozwija myślenie przestrzenne dziecka, ich wyobraźnię i cierpliwość. To druga książka z serii "Kroniki Woodsword", która przedstawia przygody piątki bohaterów, którzy znaleźli się w środku gry przy użyciu tajemniczych gogli. Tym razem dochodzi do dziwnej sytuacji, gdyż z szybu wentylacyjnego wylatuje masa nietoperzy, którym muszą stawić czoła bohaterowie. Cała książka utrzymana jest w charakterze książki przygodowej. Fabuła jest bardzo ciekawa i nie można oderwać się od tego egzemplarza.

Każdy młody fan Minecrafta będzie zachwycony tymi dwoma pozycjami. 

A Wasze pociechy też lubią Minecrafta?

Kasia


Komentarze

 1. Moja córa bardzo lubi Minecrafta - myślę, że byłaby zachwycona taka książką.

  OdpowiedzUsuń
 2. znam, ale chyba jestem za stara na takie gry haha
  BLOG
  YOUTUBE

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli szukasz czegoś ciekawego, nawet od czasu do czasu, to polecam - https://www.shootingcracow.com/
  Można sobie zrobić świetny klimat bez wydawania wielkiej kasy. To akurat strzelnica w Krakowie - Rybitwach.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz