Eliksiry piękności - ZOJO ELIXIRS

Znacie markę ZOJO? Ja poznałam ją jakiś czas temu podczas jednego ze spotkań blogerskich i tam właśnie dowiedziałam się o misji tej firmy. Zojo Eliksir to marka organicznych suplementów diety dla zdrowia, urody i pięknej sylwetki. A że ja jestem w trakcie regeneracji i zmiany wielu przyzwyczajeń, które nie są dobre dla mojego ciała, dlatego też postanowiłam pokazać Wam i przybliżyć trochę produkty tej marki.Każdy z nas wie, że w dzisiejszych czasach suplementacja jest nam potrzebna, aby nie powiedzieć - konieczna. Ilość suplementów, które zalewają półki apteczne i sklepowe jest coraz większa, jednak czy ich składy są na tyle dobre, aby zapewnić naszemu organizmowi wszystko co niezbędne?

Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o eliksirach Zojo, które miałam możliwość sprawdzić.

The Beauty Pageant Formula - Eliksir piękności "dookoła świata"Eliksiry to mieszanki różnorodnych składników o cennych właściwościach zdrowotnych. Występują w postaci proszku i łączą w sobie rozmaite składniki pochodzenia roślinnego. 

Jeśli chodzi o skład eliksirów, które ja miałam okazję wypróbować, to są one po prostu fantastyczne.

THE BEAUTY PAGEANT FORMULA - karob, lucuma, camu camu, cynamon, kurkuma, imbir, borówka, cukier kokosowy


THE GORGEOUS FORMULA - trawa jęczmienna, czarna porzeczka, baobab, ashwagandha, świerzbiec właściwy, triphala (w tym liściokwiat garbnikowy, migdałecznik, migdałecznik chebułowiec), herbata matcha

THE SUPERGREENS FORMULA - babka płesznik, spirulina, siemię lniane, trawa pszeniczna, baobab, moringa, chlorella

Marka Zojo przykłada wagę nawet do najdrobniejszych szczegółów, tak aby produkty przez nich oferowane były po prostu profesjonalne. Biorąc w dłonie suplementy tej marki od razu widzimy jakość. Eliksiry pakowane są w szklane, ciemne słoiczki. Każdy produkt jest starannie opisany i z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wybrednych klientów.
Dzisiaj chciałabym opowiedzieć Wam o suplemencie The Beauty Pageant Formula - Eliksir piękności "dookoła świata". Jego pojemność starczyła mi na 7 dniową kurację. Jest on przeznaczony do kompleksowej pielęgnacji urody od wewnątrz mając właściwości oczyszczające i przeciwstarzeniowe. 

Ja używałam eliksiru (1 łyżeczka) do ulubionego koktajlu. Próbowałam również w innych konfiguracjach - z mlekiem czy sokiem, ale z koktajlem najbardziej przypadł mi do gustu, gdyż mieszanka mocno wybija się z niego.

Czy po tym okresie zauważyłam już efekty? No cóż... Po 7-dniowej kuracji cieszyć się pięknym wyglądem raczej jeszcze nie mogę. Jestem przekonana, że zapewnienie sobie pełnej kuracji może przynieść poprawę i zmiany, jednak jest to dla mnie na tyle krótki czas stosowania, że nie mogłabym odnieść się tutaj z daleko idącymi wnioskami. Mogę natomiast powiedzieć, że zauważalne jest wzmocnienie organizmu (pewno dzięki witaminie C) oraz wspomógł moje trawienie. 

W przyszłości chciałabym zdecydować się na pełną kurację, którą dobiorę do swoich potrzeb, jednak na dzień dzisiejszy muszę pozostać, przy swoich sprawdzonych suplementach.

A Wy znacie eliksiry tej marki?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz