Ptyś i Bill - Co z niego wyrośnie i Psi nos - Wydawnictwo Egmont

Komiksy są super! Komiksy bawią i uczą! Tym razem swoją przygodę zaczynamy z Ptysiem i Billem ;)"Ptyś i Bill. Psi nos" - Wydawnictwo Egmont


Komiks opowiada o dwóch głównych bohaterach - chłopcu Ptysiu i jego wiernym przyjacielu psie Billu. Kilkuletni Ptyś, który nie cierpli szkoły, warzyw i obowiązków przeżywa ogrom humorystycznych przygód i perypetii w towarzystwie swojego wiernego pasa, który podobnie jak jego pan podziela jego charakter. 

Tym razem bohaterowie spędzają noc w strasznym lesie, przeżywają przygody na wsi, czy też urozmaicają sobie czas podczas choroby Billa. 

Wszystkie przygody są zabawne, a dodatkowo tak ciekawe, że nie sposób od nich odejść ;) Nic też dziwnego, że komiks czyta się jednym tchem z uśmiechem na twarzy ;)

"Ptyś i Bill. Co z niego wyrośnie?" - Wydawnictwo Egmont


Komiks zawiera w sobie dłuższe  i krótsze epizody przedstawiające niesamowite przygody Ptysia i Billa. Tym razem znajdziemy tu historię o kąpieli Billa, o włamywaczu, czy też o uczynnym kameleonie i wiele, wiele innych. Dwójka przyjaciół zawsze znajdzie okazję do dobrej zabawy, przez co zachowują swój zabawny charakter ;)

Jak możecie zauważyć komiksy są bardzo kolorowe, o przepięknej grafice. Historie w nich opowiadane mimo tego, że bawią i rozśmieszają zawierają również przekaz, który na pewno nie jedno dziecko zapamięta ;)

Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

 1. Zawsze lubiłam komiksy. Jako dziecko non stop czytałam Kaczora Donalda :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne książeczki chociaż rzadko sięgam po komiksy :/

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam wrażenie, że coraz mniej mamy tak fajnie wydanych i narysowanych komiksów dla najmłodszych... a szkoda :(

  OdpowiedzUsuń
 4. niedługo i ja będę kupować takie komiksy i jeszcze książeczki dla dzieci :)

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz