Kolorowanki i naklejanki jako pomysł na spędzanie wolnego czasu z dziećmi w domu - Wydawnictwo Egmont

Obecnie każdy z nas jest w domu i nasza kreatywność, jako rodziców w organizowaniu dzieciom czasu wolnego sięga najwyższych poziomów. Kto ma starsze dzieci, ten wie, że czas poświęcony na pomoc dziecku w lekcjach zdalnych jest spory. Jednak co zrobić z maluchami? Na szczęście Wydawnictwo Egmont przychodzi nam z pomocą i pozwala również zaangażować młodsze rodzeństwo w rozwijające i pomysłowe zabawy, dzięki książeczkom o których chcę Wam dzisiaj opowiedzieć."Bing. 100 naklejek" to pierwsza książeczka, gdzie na łamach 16 stron znajdziemy różne łamigłówki do rozwiązania oraz 100 naklejek do wyklejania. Tutaj jest miejsce na malowanie, liczenie, dorysowywanie oraz naklejanie! Część naklejek można wykorzystać też do innych zabaw, lub jako nagrody dla najmłodszych w grzecznym zachowaniu, albo wywiązywaniu się z drobnych obowiązków domowych. Teraz sprawdzą się w swojej roli idealnie ;)

"Masza i Niedźwiedź. Mozaiki do wyklejania i kolorowania"  to propozycja dla maluchów, które lubią twórcze wyzwania. Książeczka pozwala rozwinąć sprawność manualną ręki dziecka, jak i uczy logicznego myślenia, dokładności i cierpliwości w rozwiązywaniu zadań. W przeróżny sposób można wykorzystać tę bazę do rozwijania zdolności u dzieci. Wykonując kolejne zadania możemy wykorzystać do tego różne warianty plastyczne - od kredek, poprzez flamastry, farby, wyklejanie plasteliną, aż po wykorzystanie papieru kolorowego czy bibuły. Z tą książeczką dzieci nie zaznają nudy.

"Spirit Riding Free. Wesoła kolorowanka z zadaniami". Na 60 stronach znajdziemy mnóstwo kolorowanek i łamigłówek do rozwiązania o zróżnicowanym stopniu trudności. Każdy młody czytelnik, który uwielbia opowiadania Spirit i przygody z końmi na pewno będzie zachwycony tak szerokim wachlarzem kolorowanek i zadań do wykonania.

A Wy znacie te książeczki?

Miłego dnia i dużo zdrowia ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz