Walizka idealna na podróż - WINGS

Właśnie dziś mój syn miał wyjeżdżać na Zieloną Szkołę. Z wiadomych przyczyn wyjazd nie doszedł do skutku, jednak ja chciałabym opowiedzieć Wam o świetnym zakupie, który na pewno nie raz zostanie przez nas wykorzystany w przyszłości. 

Walizkę podróżną dla dziecka mieliśmy już kupić jakiś czas temu. Jednak to właśnie szkolny, kilkudniowy wyjazd sprawił, że dostał on swoją, własną walizkę. Zależało mi na tym, aby była ona odpowiedniej wielkości, wytrzymała i łatwa dla dziecka w transporcie, a przy tym pakowna. Nasz wybór padł na walizkę marki WINGS, która jest bardzo wysoko oceniana. Wybraliśmy walizkę średniej wielkości, jednak w asortymencie marki są wszystkie dostępne warianty - od dużych, po kabinowe, dziecięce, czy też możliwe do zakupienia całe zestawy.My zakupiliśmy walizkę wykonaną z odpornego tworzywa ABS Plus. Zdawaliśmy sobie sprawę, że klasowy wyjazd może przynieść wiele wstrząsów i upadków bagażu, dlatego też postanowiliśmy zakupić walizkę twardą. Do tego ciekawy wzór i kolor i radość dziecka nie miała końca. 

Na wygodę użytkowania wpływają kauczukowe kółka obracające się wokół własnej osi, dzięki czemu z łatwością się ją prowadzi oraz dwustopniowo rozsuwana, teleskopowa rączka. Posiada ona również szyfrowany zamek, zapewniając ochronę tego, co znajduje się w środku.Również samo wnętrze zyskuje na wiele pochwał. W środku znajdziemy kilka przegródek i kieszonek oraz dwa wytrzymałe pasy, które pozwalają nam zabezpieczyć bagaż.

Walizkę zakupiliśmy za 109 zł i uważam, że jest to bardzo dobra cena jaką należy zapłacić za dobrą jakość.

Muszę tu jeszcze dodać, że jestem też pod ogromnym wrażeniem obsługi klienta. Walizka zmówiona w wieczornych godzinach na drugi dzień była już u mnie. Dla wszystkich, którzy potrzebują kupić walizkę na "już" będzie to świetne rozwiązanie.


Mam nadzieję, że walizka będzie nam służyć jak najdłużej, ale w obecnej sytuacji życzę Wam jak najwięcej zdrowia i spokoju.

Kasia

Komentarze

 1. O kurcze, jaka fajna walizka nie widziałam jeszcze takiej 😉
  Buziaki 😘

  OdpowiedzUsuń
 2. W niedalekiej przyszłości chcielibyśmy się wybrać do https://orlegniazdoszklary.pl/ , więc nie ukrywam, że rozpoczynam poszukiwania jakiejś fajnej walizki, bo niestety ta, którą mam aktualnie do niczego się nie nadaje. Ale mnóstwo podróży już ze mną przeżyła i była na wielu różnych krańcach świata, więc czas coś zmienić. Jeśli chodzi o nasz wyjazd to wybraliśmy to miejsce ze względu na świetny klimat i cudowną okolicę. Po Polsce też lubimy podróżować i odkrywać nowe miejsca. Mam nadzieję, że szybko uda się nam pojechać.

  OdpowiedzUsuń
 3. A gdzie się wybieracie na wyjazd? Mnie aktualnie interesują noclegi w Karpaczu, bo chętnie w gry bym się właśnie wybrała. Znajoma kiedyś polecała http://www.lesnydwor.karpacz.pl/ , więc muszę sobie sprawdzić, czy mają wolne terminy.

  OdpowiedzUsuń
 4. Fajna walizka, taka mi się przyda na nasz 4 dniowy wyjazd na pewno. W przyszłym tygodniu wylatujemy do Neapolu, ale chcemy też zwiedzić pobliskie miasta. Na https://neapol.pl/ już czytałam, co warto tam zobaczyć, więc mam wstępny plan. Wierzę, że to będzie udany wypad !

  OdpowiedzUsuń
 5. Też muszę kupić sobie nową walizkę, ponieważ aktualnie planuję podróż do Włoch. Przeczytałam tutaj https://iamtourist.org/category/tips/italy/ co warto zwiedzić i jak się najlepiej przygotować do tej podróży. Macie dla mnie jeszcze jakieś inne wskazówki?

  OdpowiedzUsuń
 6. Miałam tą walizkę w czasie wycieczki do Chorwacji i idealnie się w nią spakowałam. Wszystko mi się zmieściło, złożyłam sobie ubrania w rolkę więc nic mi się nie pogniotło. Na https://istria.pl/ czytałam też, co tam zwiedzić więc wiedziałam, że wystarczą mi tylko 2 pary obuwia. Nie musiałam brać grubych swetrów, bo pogoda była idealna.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak się zapatrujecie na to - https://www.lesnydwor.karpacz.pl/lesny-dwor/noclegi-z-wyzywieniem ? Te noclegi z wyżywieniem w Karpaczu? Czego tam można się spodziewać?

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz