Pomysł na prezent dla dziecka - klocki PLUS PLUS

Klocki PLUS PLUS od dawna mnie intrygowały i byłam bardzo ciekawa, jak sprawdzą się w swojej roli. Dlatego też świetnym pomysłem okazało się ich nabycie, aby sprawić radość dziecku i pozwolić mu na kreatywną zabawę z tym produktem.
Zestaw który posiadamy jest przeznaczony dla dzieci od 5 - 12 lat w neonowych kolorach, które bardzo przypadły nam do gustu.

Same klocki Mini mają 2 cm długości i świetnie sprawdzają się dla trochę starszych dzieci, gdyż podczas układania wymagają precyzji. Dla młodszych dzieciaczków jest wersja Midi w większych rozmiarach. 

Klocki pozwalają puścić wodzę wyobraźni i budować to, co tylko sobie zamarzymy. Pewno u chłopców będą to roboty, postacie z bajek, bronie, budowle itp. u dziewczynek - pierścionki, bransoletki, korony, lalki, domki itp. Tutaj pomysłowość nie ma żadnych ograniczeń. Stworzone budowle mogą posiadać zarówno konstrukcje przestrzenne jak i płaskie z przeróżnie dobraną gamą kolorystyczną. Dodatkowo klocki są bardzo dobrej jakości i wytrzymałe.
Korzyści jakie przynoszą dzieciom klocki jest ich rozwój. Począwszy od rozwoju motoryki małej, koncentracji uwagi, cierpliwości, rozwój kreatywności, myślenia przestrzennego i wielu innych.

A Wy co sądzicie o takim prezencie dla dziecka?

Kasia

Komentarze