Nowości ostatniego tygodnia

W dzisiejszym dniu  pora na podsumowanie różnych nowości z ostatniego tygodnia. Powiem Wam szczerze, że chciałabym robić takie podsumowania właśnie w soboty. 

Jako pierwsze chcę Wam pokazać dwa kalendarze adwentowe z kosmetykami, które cierpliwie czekają do grudnia, aby je otwierać i sprawić sobie małą przyjemność na każdy dzień. W tym roku postawiłam na Drogerię dm i zakupiłam dwa kalendarze - z kosmetykami do pielęgnacji Balea, oraz z kosmetykami do makijażu - Trend It Up, którego cechuje to, że są to kosmetyki pełnowymiarowe. 
Ciekawe czy będę  z nich zadowolona ;)


Ze sklepu fryzomania.pl zaopatrzyłam się w zestaw do keratynowego prostowania włosów. Już jakiś czas zastanawiałam się nad tym zabiegiem, a teraz będę mogła go przeprowadzić u siebie w domu ;) Na pewno przedstawię Wam efekty ;)Na koniec moja wizyta w Pepco i kilka nowości dla dzieciaków. Muszę Wam powiedzieć, że ostatnio jakoś nie mogłam się odnaleźć w tym sklepie. Nie dość, że panował tam ogromny bałagan, istne pomieszanie z poplątaniem różnych stoisk ułożonych pomiędzy ubraniami... Chyba muszę zmienić sklep ;) Ale w końcu miałam Wam pokazać co kupiłam...
Kilka dziecięcych ubranek...
I coś do łazienki...Co sądzicie o takim co tygodniowym podsumowywaniu różnych zakupów?

Miłego weekendu dla Was ;)

Kasia


Komentarze

Prześlij komentarz