Zabawki dla niemowlaka godne uwagi

Dni, tygodnie i miesiące są ostatnio dla mnie bardzo wyjątkowe. Każdą sekundę dnia staram się wykorzystać maksymalnie, a urlop macierzyński traktuję jakbym była na wakacjach ;) Choć codzienne dni przynoszą wiele trudów, to cieszę się, że mam zdrowe dzieci i doceniam to w każdej chwili. 

Dzisiaj chciałabym polecić Wam ulubione zabawki, które sprawdzają się u nas świetnie od samego początku i za którymi moje dziecko przepada!


Grzechotka w kontrastujących kolorach - białym, czarnym i czerwonym jest bardzo praktyczna i świetnie się sprawdza w codziennych dziecięcych zabawach. Wykonana jest z przyjemnego  materiału, z szeleszczącymi elementami i lusterkiem za którym dziecko wodzi wzrok. W rączce znajduje się piszczący element, który z łatwością można uchwycić, a potrząsając ją wydaje charakterystyczny dla grzechotki dźwięk. Jest przy tym lekka, dzięki czemu dziecko z łatwością może nią sobie manipulować. 



Żyrafo - zebra to zabawka, której każdy fragment został wykorzystany maksymalnie! Aby posłuchać dźwięki pozytywki wystarczy pociągnąć za ogon. Oprócz tego posiada 3 twarde gryzaki i jeden miękki, grzechoczące łapki, materiałowe metki o różnej fakturze i oczywiście lusterko, które przykuwa dziecięcy wzrok. Pozytywkę można wykorzystać przy łóżeczku, wózku, bawiąc się na macie edukacyjnej, czy też w innych miejscach. Kontrastowe kolory wspierają rozwój wzroku, a cała zabawka zapewnia zabawę przez dłuższy czas i umożliwia odkrywanie każdego dnia nowego elementu.



Ostatnią godną polecenia zabawką jest książeczka sensoryczna, której każda strona przynosi nowe doznania. Zawarte w niej elementy piszczące, szeleszczące, o różnej fakturze materiałów i z kontrastującymi kolorami pozwalają zaciekawić niemowlaka na dłuższy czas. Super propozycja dla dziecka, która na pewno będzie służyć przez długi czas.


A co u Was się sprawdziło?

Pozdrawiam ;)

Kasia

Komentarze

  1. Moja siostrzenica ma bardzo podobne zabawki i również je uwielbia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W sumie trzeba przyznać, że chyba akcesoria dla dzieci są wymagające, trzeba będzie tu w sporo rzeczy zainwestować, to jest pewne. Potrzebnych jest wiele różnych produktów typu akcesoria, zabawki, produkty pielęgnacyjne i higieniczne. Ja na stronie Malama.pl znalazłam bardzo wiele różnych produktów. Bardzo dużo rzeczy, w tym szeroki wybór produktów, które pomagają w myciu i pielęgnacji dzieciaczków czy ich karmieniu. Korzystajcie ze sprawdzonych i najlepszych produktów. Myślę, że bez żadnego problemu znajdziecie propozycje.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz