Czy warto zainwestować w konsolę Xbox 360?

 Xbox 360 to jedna z najpopularniejszych konsol, które zachwycają zarówno młode pokolenie, jak i starszych graczy. A jak ta konsola sprawdza się u nas w domu?Nie ukrywam, że pandemia w ubiegłym roku mocno pokrzyżowała nam różne plany. Mając w domu chłopca w wieku szkolnym, który wiadomo, że ma potrzebę ruchu, a tutaj zamknięcie w domach, lekcje on -line, zamknięte obiekty sportowe itp... To wszystko sprawiło, że postanowiliśmy poszukać alternatywy do tego, aby móc wykorzystać technologię do ciekawego, wspólnego spędzania czasu i możliwości poruszania się ;)

W tym przypadku konsola spisała się idealnie. Zaczęliśmy odkrywać gry na xboxa, które nie tylko sprawiały nam mnóstwo frajdy, śmiechu i świetnej zabawy, ale też pozwoliły cieszyć się z wspólnie spędzanymi chwilami i zadbać również o kondycję fizyczną ;)


Nie ukrywam, że ja przepadłam za grą Just Dance i szlifuję swoje umiejętności taneczne, ale też codziennie nie pogardzę fitnessem ;) Mój syn pokochał rozgrywki sportowe i teraz bieg przez płotki, czy rzut dyskiem bądź oszczepem nie jest problemem, a mąż rozwija swoje umiejętności sportowe z zakresu sztuk walki. Konsola i gry świetnie sprawdzają się również podczas rodzinnych wizyt i sami byliśmy zaskoczeni, gdy dziadkowie postanowili zmierzyć się ze swoimi wnuczkami w rywalizacjach sportowych. Nie ukrywam, że śmiechu było co nie miara ;)

A Wy co sądzicie o takim pomyśle na spędzanie aktywnie czasu?

Kasia

* wpis sponsorowany

Komentarze

 1. My planujemy zakup tego typu konsoli na kolejne święta

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam grać na takich sprzętach :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Te bym chętnie potańczyła :)

  OdpowiedzUsuń
 4. I'm glad you guys are having fun with the Xbox games!
  xoxo
  Lovely
  www.mynameislovely.com

  OdpowiedzUsuń
 5. I am Sumit and I am also a website owner ,and I using camtasia software for editing my Photo and Videos , and I used Camtasia coupon which save my a lot of money without compromising Features.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz