Smartwatch dziecięcy Garett Kids Spark 4G czy jest niezbędny?

Mając dziecko w wieku szkolnym potrzeba posiadania smartwatcha stała się u nas niezbędna. Ja zawsze wychodziłam z przekonania, że kupowanie dziecku technologicznego gadżetu tylko po to, aby nosiło go na nadgarstku mijało się z  celem. Teraz, gdy jest starszy i samodzielnie dojeżdża do szkoły, wychodzi do parku czy spotkać się z kolegami jako rodzic chcę wiedzieć gdzie jest moje dziecko i czuć się bezpiecznie mając z nim kontakt. Czasami bywało tak, że telefon zostawał na półce, nie mieścił się w kieszeni, albo np. w szkole był zakaz jego używania i kontakt z dzieckiem był mocno ograniczony. Dlatego też smartwatch stał się dla nas rozwiązaniem, które bardzo ułatwia nam codzienne funkcjonowanie.Smartwatch który posiadamy, czyli Garettt Kids Spark 4G wygląda na masywny, ale tak naprawdę jest bardzo lekki i dopasowany do dziecięcego nadgarstka. Prezentuje się super, a idealnie rozmiarowo dobrany wyświetlacz z łatwością pozwala odczytać to, co na nim się wyświetla. 

Ten zegarek sprawdził się już u nas w wielu sytuacjach. Spotkania z kolegami i chęć zabawy często sprawiały, że poczucie czasu gdzieś ulatywało. Kto z rodziców nie miał takiej sytuacji, że dziecko nie zjawiło się w domu na wyznaczoną godzinę? Teraz wystarczy krótka rozmowa bądź połączenie video, aby wiedzieć, gdzie dziecko się znajduje. Dodatkowo wbudowany system GPS pozwalał precyzyjnie określić jego położenie. 


Smartwatch ma wiele przydatnych funkcji, które dodatkowo pozwalają zastąpić duży smartfon. Telefon można uszkodzić lub po prostu gdzieś zostawić. Dodatkowo w telefonie zawsze są zainstalowane jakieś gry, a dziecko zamiast bawić się na świeżym powietrzu i pograć w przysłowiową piłkę spędza czas z nosem w wyświetlaczu. Tymczasem smartwatch znajdujący się na ręce nie przeszkadza w bieganiu, skakaniu i aktywnym spędzaniu czasu.

To urządzenie odporne jest na zalania i uszkodzenia, dlatego bez problemu możemy z nim pływać, wspinać się, skakać i wykonywać przeróżne akrobacje. Wzmocniona obudowa jest na tyle silna, że nic nie stanie jej na przeszkodzie. Dodatkowo smartwatch ma ciekawe funkcje, które dbają o zdrowy tryb życia młodego użytkownika. Krokomierz i monitor snu pozwolą pamiętać dziecku o odpowiedniej aktywności fizycznej i motywują do działania. Dla uczniów świetną funkcję stanowi plan lekcji, dzięki czemu dziecko nie zapomni o żadnych zajęciach i czasie ich trwania.Teraz sami powiedzcie, czy wiedzieliście, że smartwatch dla dziecka ma tyle funkcji i pozwala na tak wiele? A to jeszcze nie koniec, bo można nim jeszcze robić zdjęcia, ma wbudowaną funkcję latarki i wiele innych aplikacji, które można wgrać. Ba! Nawet jeśli pasek ulegnie zniszczeniu lub jego kolor nam się znudzi można go w każdej chwili wymienić na inny. 

Ja jestem zachwycona funkcjonalnością tego urządzenia. Jeśli Wy zastanawiacie się nad kupnem takiego urządzenia dla swojego dziecka to polecam z całego serca. 

 

Na sam koniec mam dla Was niespodziankę. Na hasło luksus20 otrzymacie - 20% zniżki na cały asortyment ze sklepu Garettktóry jest ważny - bezterminowo ;)

 

A Wy co sądzicie o takich technologicznych nowościach?

*wpis sponsorowany

 

Kasia

 


Komentarze

  1. Bardzo ciekawy gadżet :) Myślę, że jest to o wiele lepsze rozwiązanie niż smartfon

    OdpowiedzUsuń
  2. Również uważam, że kupno na początek dla dziecka takiego smartwatcha jest znacznie lepszym rozwiązaniem, niż smartfon. Smartfon dziecko o wiele łatwiej może gdzieś położyć, zostawić i zgubić, a taki smartwatch jest ciągle na ręce. :) W dodatku fajnie, że taki gadżet zapewnia dodatkową opiekę dziecku. Sama korzystałabym z funkcji lokalizacji GPS gdyby mój syn był np. poza domem. Ciekawy jest również ten monitor snu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz