Kolorowanki i książeczki z zadaniami - Wydawnictwo Harper Kids

 Jakie macie pomysły na spędzanie wolnego czasu? U nas egzamin zdają książki i zeszyty ćwiczeń. Świetnym sposobem na wakacyjne podróże i chwile oderwania stanowią kolorowanki i książeczki z zadaniami, które pochłaniają dziecko i sprawiają, że i rodzice mają chwilę oddechu. Dzisiaj chciałabym pokazać Wam nowości od Wydawnictwa Harper Kids. 


 
Czy mam tutaj fanów koni i serialu animowanego Mustang? Jeśli tak, to mam dla Was nie lada gratkę ;)

Spirit Mustang z Dzikiej Doliny. Koloruj i naklejaj.
 Ta prosta kolorowanka zajmie młodych miłośników rysowania na długi czas. Na każdej stronie znajduje się obrazek do pokolorowania. Można wg swoich upodobań pokolorować go lub odwzorować kolorystycznie rysunek, mając podpowiedź w formie naklejki. 

Książeczka łączy kolorowanie i naklejanie – czyli to, co dzieci lubią najbardziej a przy okazji pozwala wyćwiczyć postrzeganie barw, koordynację ręki i spostrzegawczość małego rysownika. 

Spirit Mustang z Dzikiej Doliny. Zabawy i zadania z naklejkami.

 Książeczka z zadaniami od razu przykuła moją uwagę.
Zawiera ona labirynty, sudoku, zadania kształtujące spostrzegawczość, sprawność oko-ręka a także proste zadania logiczne. Do książki dołączone są naklejki, które można użyć do wypełnienia rozwiązywanych zadań i ozdobienia kolorowanki, a pozostałe,  można wykorzystać w inny sposób. Ta pozycja dostarczy dziecku wiele satysfakcji. Znajdziemy w niej bardzo zróżnicowane zadania: od najprostszych zgadywanek i kolorowanek dla najmłodszych dzieci, po trudniejsze - dla doświadczonych entuzjastów łamigłówek. 

My Little Pony. Koloruj i naklejaj.
Analogiczna do wcześniejszej kolorowanki książeczka, która może posłużyć jako kolorystyczna ściągawka dla małego artysty, który interesuje świat Pony.

Książka, jako jedna z pierwszych na rynku, jest poświęcona zupełnie nowej odsłonie kultowego brandu My Little Pony i przedstawia bohaterów nowego filmu o kucykach dostępnego już we wrześniu 2021 na Netflix.
Kolorowanie według wzoru pozwala wyćwiczyć spostrzegawczość małego dziecka i jego zdolności manualne, a przy okazji daje ogromną satysfakcję – pokolorowana postać wygląda tak jak w ulubionym filmie!

My Little Pony. Wodne kolorowanie. 
Ta książeczka to niesamowita zabawa w odkrywanie barw. Potrzebujesz tylko czystej wody i pędzla, a gdy zwilżysz zakropkowane pola, na obrazku pojawią się kolory. Na każdej z ośmiu stron pojawiają się inni bohaterowie z najnowszego filmu „My Little Pony The Movie”. Wodne kolorowanie to seria książeczek, dzięki którym dzieci zapoznają się z techniką malowania pędzlem, zanim sięgną po prawdziwe farby. 

I co sądzicie o tych książeczkach?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz