Efekt prania jak wysuszonego na wietrze? - Lenor Fresh Air

 Lubię polecać rzeczy, które u mnie się sprawdzają, dlatego też biegnę Wam powiedzieć o płynie do płukania tkanin Lenor Fresh Air. 

 
Płyny Lenor Fresh Air Effect to zupełna nowość na rynku i prawdziwa rewolucja wśród produktów do płukania tkanin. Posiadają one niezwykłą technologię, która zapewnia taki efekt, jakby tkaniny były suszone delikatnym powiewem wiatru w łagodnym słońcu. 

U nas w domu pranie robię kilka razy w tygodniu. Lubię, gdy ubrania ładnie pachną, dlatego od zawsze przykładam dużą wagę do płynów do płukania. Marka Lenor stoi na pierwszym miejscu wśród produktów zarówno dla dorosłych domowników, jak i dzieci. Teraz mając w dłoni najbardziej skoncentrowany płyn do płukania pranie i suszenie ubrań jest czystą przyjemnością. Już po wyjęciu ich z pralki ubrania pięknie pachną, a po wysuszeniu w suszarce bębnowej w całym domu roznosi się zapach świeżego prania. Do tego ubrania są miękkie i delikatne. 

Ja już podzieliłam się swoimi buteleczkami z siostrą i przyjaciółką, które również go zachwalają.

A Wy jaki płyn do płukania stosujecie?

Kasia

Komentarze

 1. Taki na pewno by mi się przydał: ) Lubię takie
  Pozdrawiam : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię taki zapach, ale tego płynu jeszcze nie widziałam. Po płyny z Lenora sięgam najczęściej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tej wersji nie mialam, chetnie sie na niego skusze :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię płyny z Lenora, ale tego nie mialam

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj tak uwielbiam zarówno pranie suszone na słońcu i wietrze jak i płyny Lenor

  OdpowiedzUsuń
 6. Koniecznie muszę się zainteresować, bo bardzo lubię ten zapach w podstawowej wersji kapsułek i mam nadzieję, że to, co polecasz znajdę w ofercie najbliższego sklepu. Bardzo lubię testować takie nowości, bo wtedy nawet sprzątanie staje się przyjemniejsze.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz