Efekt prania jak wysuszonego na wietrze? - Lenor Fresh Air

 Lubię polecać rzeczy, które u mnie się sprawdzają, dlatego też biegnę Wam powiedzieć o płynie do płukania tkanin Lenor Fresh Air. 

 
Płyny Lenor Fresh Air Effect to zupełna nowość na rynku i prawdziwa rewolucja wśród produktów do płukania tkanin. Posiadają one niezwykłą technologię, która zapewnia taki efekt, jakby tkaniny były suszone delikatnym powiewem wiatru w łagodnym słońcu. 

U nas w domu pranie robię kilka razy w tygodniu. Lubię, gdy ubrania ładnie pachną, dlatego od zawsze przykładam dużą wagę do płynów do płukania. Marka Lenor stoi na pierwszym miejscu wśród produktów zarówno dla dorosłych domowników, jak i dzieci. Teraz mając w dłoni najbardziej skoncentrowany płyn do płukania pranie i suszenie ubrań jest czystą przyjemnością. Już po wyjęciu ich z pralki ubrania pięknie pachną, a po wysuszeniu w suszarce bębnowej w całym domu roznosi się zapach świeżego prania. Do tego ubrania są miękkie i delikatne. 

Ja już podzieliłam się swoimi buteleczkami z siostrą i przyjaciółką, które również go zachwalają.

A Wy jaki płyn do płukania stosujecie?

Kasia

Komentarze

 1. Taki na pewno by mi się przydał: ) Lubię takie
  Pozdrawiam : )

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię taki zapach, ale tego płynu jeszcze nie widziałam. Po płyny z Lenora sięgam najczęściej.

  OdpowiedzUsuń
 3. Tej wersji nie mialam, chetnie sie na niego skusze :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Lubię płyny z Lenora, ale tego nie mialam

  OdpowiedzUsuń
 5. Oj tak uwielbiam zarówno pranie suszone na słońcu i wietrze jak i płyny Lenor

  OdpowiedzUsuń
 6. Koniecznie muszę się zainteresować, bo bardzo lubię ten zapach w podstawowej wersji kapsułek i mam nadzieję, że to, co polecasz znajdę w ofercie najbliższego sklepu. Bardzo lubię testować takie nowości, bo wtedy nawet sprzątanie staje się przyjemniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 7. Bardzo przydatna recenzja, dzięki której wiadomo na jaki produkt warto się zdecydować! Cieszę się, że trafiłam na ten wpis, ponieważ od dłuższego czasu się przymierzam do zakupu nowej pralki i teraz wiem, czego powinnam w niej używać. Przydałby się też post o radach dotyczących dbania o sprzęt, aby szybko się nie zniszczył.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz