My Little Pony, czyli nowości wydawnicze HarperKids

 Czy są tu dziewczynki, które z niecierpliwością czekały na ekranizację bajki tak często zapowiadanej na platformie Netflix? Wydawnictwo HarperKids zadbało o to, aby przybliżyć ekranizację filmową w swojej książce - My Little Pony. Nowe Pokolenie.


 
Książka już po samej okładce przyciąga wzrok. A w środku jest jeszcze ciekawiej. Treść, która mocno angażuje czytelnika i wciąga go kartka po kartce coraz bardziej. Do tego ilustracje prosto z filmowych ujęć, które pozwalają przenieść się do świata nowego pokolenia kucyków i przeżyć z nimi filmową przygodę jeszcze raz ;)

W Equestrii nie ma już magii, a kucyki poszczególnych ras przestały się ze sobą przyjaźnić. Przesądy i uprzedzenia sprawiły, że przedstawiciele różnych gatunków żyją we własnych, zamkniętych społecznościach i nie tolerują obcych. W tym nieprzyjaznym świecie są jednak wyjątki! Należy do nich główna bohaterka książki, nieustraszona, pełna optymizmu, urocza i nieco zwariowana Sunny Starscout. Sunny, wychowana na opowieściach o przyjaźni i harmonii, które przed laty panowały w Equestrii, wierzy, że powrót do tych wartości jest możliwy. Wraz z kumplem z dzieciństwa Hitchem Trailblazerem i nowo poznanymi towarzyszkami wyrusza w pełną przygód podróż, u kresu której czeka ją niezwykła niespodzianka.

Do tak wydanej książki Wydawnictwo przygotowało jeszcze jedną niespodziankę, a mianowicie książeczkę - My Little Pony. 100 naklejek. Wydanie filmowe.
 
Na 16 stronach znajdziemy mnóstwo łamigłówek, które zachwycą każde dziecko.
Łamigłówki w książce zostały dobrane tak, aby uwzględnić indywidualne różnice w rozwoju dzieci i pomóc w kształtowaniu umiejętności niezbędnych na pierwszym etapie edukacji. Do tego w środku książeczki znajdziemy ponad 100 naklejek z bohaterami filmu, które można wykorzystać do rozwiązywania zadań lub do zabawy. 

Teraz jesienne popołudnia z tymi nowościami wydawniczymi będą bardzo zajmujące ;)

A co Wy o nich sądzicie?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz