Gigant poleca. Polowanie na Mikiego. Tom 6/2021 - Wydawnictwo Egmont

 Fani komiksów Kaczora Donalda na pewno się ucieszą, bo właśnie pojawił się kolejny egzemplarz z serii Gigant Poleca. Komiksy te bawią swoich czytelników już od 1992 roku. My sami w swojej biblioteczce posiadamy jeden egzemplarz właśnie z tego roku i od niego zaczęła się fascynacja naszego dziecka tymi wydaniami. 

Polowanie na Mikiego - Wydawnictwo Egmont





 Komiks stanowi kolejną odsłonę przygód Kaczora Donalda i jego przyjaciół. Odkrywając kolejne strony tego wydania warto przygotować się dużą dawkę szalonych wydarzeń - o Mikim, który
miewa bardzo dziwne koszmary i podejrzewa, że ktoś się za nimi kryje... Sknerusie, który zajmuje się kolejnymi biznesami ... O szalonym wyścigu kolarskim... O spektakularnym show przygotowanym przez Dziobasa i wielu innych. Jedno jest pewne, zaczytując się w to wydanie nuda nas nie dosięgnie. 

Mój syn zaczytuje się w komiksy, które stanowią dla niego nie lada rozrywkę. I tym razem wydanie "Giganta" oferuje przygody, humor, dobrą zabawę i pouczające morały. Wszystko to okraszone jest doskonałą kreską i ciekawymi rysunkami, co sprawia, że nie sposób się od niego oderwać.

Do tego wszystkiego mam dla Was nie lada gratkę! Można już zamawiać prenumeratę "Gigant Poleca" na 2022 rok. Całoroczna prenumerata, która zawiera w sobie aż 8 wydań kosztuje tylko 87,92 zł i to już z kosztami wysyłki! Dla fanów przygód Kaczora Donalda jest to świetna wiadomość!

A Wy zaczytujecie się w takie komiksy?
 

Kasia

Komentarze

  1. A z takich aktywnych rozrywek to na pewno - http://endushop.pl/a/lpph,strzelanie-nowa-pasja-polakow
    I czymś takim można sobie zrobić kolosalną różnicę - sami szybko zauważycie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz