Dekoracja mieszkania plakatami Poster Store

 Każda pora roku nastraja mnie do subtelnych zmian w naszym mieszkaniu. Przeprowadzając się do niego, zawsze powtarzałam mężowi, że zgodnie z porami roku będę chciała wprowadzać do niego inne kolory i dodatki. Najłatwiej to uzyskać zmieniając poduszki, kolory zasłon, czy kupując odpowiednie dekoracje. Jednak mogę śmiało powiedzieć, że najbardziej przemawia do mnie zmiana dekoracji na ścianach. A jego finalny efekt zawsze robi duże wrażenie. 

Dlatego też tęskniąc za "powiewem świeżości" w naszym domu zaopatrzyłam się w nowe plakaty od Poster Store.


Szeroki wachlarz tematyczny obrazów, sprawił, że tym razem zaszalałam z ich różnorodnością. Postanowiłam ozdobić moje mieszkanie zarówno plakatami w tematyce zimowej, jak i również wprowadzić delikatniejsze akcenty kwiatów. Aby w logiczny sposób stworzyć własną galerię obrazów, zawsze korzystam z zakładki Inspiracje, gdzie znajdują się przykładowe propozycje gotowych galerii. Mnie one zawsze inspirują i bardzo mocno ułatwiają skomponowanie własnej galerii, dzięki czemu mam pewność, że wybrane obrazy są odpowiednio dopasowane do wnętrza i jego kolorystyki.  Plakaty drukowane są na wysokiej jakości ekologicznym papierze z matowym wykończeniem. Ich jakość jest fenomenalna, a na żywo wyglądają obłędnie! W zależności od naszych preferencji, mamy możliwość wyboru ich w różnych rozmiarach, dzięki czemu z łatwością możemy je sobie rozplanować, a jakość wydruku dalej pozostaje na wysokim poziomie. 

Oprawę obrazów stanowią fenomenalne ramki, których wybór jest również szeroki. Śmiało możecie wybierać w kolorach złota, srebra, bieli czy miedzi. Mogą być one zarówno drewniane jak i metalowe. Ja skusiłam się na czarne, metalowe ramki, które świetnie wkomponowały się w klimat mojego domu i dostojnie zdobią ściany pomieszczeń przykuwając spojrzenie. Zawsze moją uwagę zwracają plakaty z kategorii Natura i Botanika, które działają na mnie odprężająco i wyciszająco. Motywy kwiatów są bardzo subtelne i dodają wnętrzu delikatności i elegancji, dlatego zadomowiły się również i one w moim domu.


 Nie wiem czy wiecie, ale marka Poster Store ma niewyczerpane źródła swojej pomysłowości, co jest widoczne w ich nowościach, które co tydzień pojawiają się na ich stronie pod zmieniającą się tematyką. 

Jak możecie zauważyć, zamówiłam sporą ilość plakatów. Dzięki temu, będę mogła co pewien czas zmieniać aranżacje i cieszyć się efektami, które przyciągają spojrzenie i zdobią wnętrza. Jestem bardzo zadowolona ze swojego zamówienia. Lubię otaczać się pięknymi rzeczami, a obrazy Poster Store właśnie takie są. Nadają one duszę każdemu pomieszczeniu.

Na koniec mam dla Was niespodziankę. Na hasło: 45luksus macie 45% zniżki na plakaty ze strony marki z wyłączeniem kategorii Selection. Kod jest ważny od dziś tj. 17 grudnia aż do 24 grudnia do północy.

A Wy często zmieniacie wystrój swojego mieszkania?

Życzę Wam spokojnego czasu i udanych zakupów!

Kasia  

 

Komentarze

  1. Naprawde bardzo interesujące kompozycje z tego wychodzą, a te plakaty dobrze zgrywają się z otoczeniem ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Łapcie namiary - https://joniak-galeria.pl/kolekcja/
    Jak wam się widzi kolekcja obrazów artysty malarza Juliusza Joniaka? One robią różnicę? To konkrety czy średnio?

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz