Nowości komiksowe - Wydawnictwo Egmont

 Wydawnictwo Egmont co miesiąc szykuje cudowne nowości dla młodych czytelników. Dzisiaj chciałabym pokazać Wam dwa komiksy, które z pewnością ucieszą każdego fana ten tematyki.


 Minecraft. Tom 3

Siadając nad otwartym komiksem i zaczynając go czytać wchłania nas kolejna przygoda bohaterów - Candace, Evana, Grace, Tobiego i Tylera.
Pewnego dnia trafiają oni na tajemniczy uszkodzony portal. Przenosi on ich do dziwnego i cudownego zakątka Netheru, którego wcześniej nie znali. W jego eksplorowaniu ma im pomóc ich specjalistka od Netheru, Grace. Jednak w obliczu nowych zagrożeń Grace odkrywa, że brzemię wiary, jaką pokładają w niej jej przyjaciele, zanadto ją przytłacza. Gracze trafiają do niesamowitego bastionu, w którym na każdym kroku czają się nowe zagrożenia… ale tym razem muszą im stawić czoła bez pomocy swojej ekspertki. Wygląda jednak na to, że aby poradzić sobie z nowymi zagrożeniami, przyjaciele będą musieli ponownie połączyć siły.

Kolejne wydanie tego komiksu jest bardzo udane. Ciekawa kolorystyka, interesująco prowadzona akcja i trzymająca w napięciu fabuła sprawia, że każdy wielbiciel gry Minecraft będzie tą pozycją zachwycony.

Escape Quest. Superbohaterowie

Dla wszystkich fanów przygód i pasjonatów rozwiązywania zagadek Wydawnictwo Egmont przygotowało niesamowitą pozycję łączącą elementy zadań typu "Escape Room". Z książką Escape Quest. Superbohaterowie przeżyjecie niesamowitą przygodę, w której to czytelnik jest jej głównym bohaterem.

 Czy
Superbohaterowie istnieją?  Słyszy się o ich czynach każdego dnia, gdy walczą ze złem pomagając policji i służbom specjalnym. Teraz Twoja kolej, aby wcielić się w zwykłą osobę, która została niespodziewanie zaproszona do Akademii superbohaterów. Czyżbyś jednak posiadał nieodkryte, nadnaturalne zdolności? Czy będziesz miał dość odwagi, by w pełni wejść w swoją rolę? Z wielką siłą rodzi się przecież wielka odpowiedzialność.

Strona graficzna książki utrzymana jest w charakterystycznych dla "escape room" tajemniczej kolorystyce.. Ta książko - gra zmusza czytelnika do rozwiązywania zagadek, podejmowania decyzji i kombinowania, aby wydostać się z zastawionych tam pułapek. 

I co sądzicie o tych dwóch nowościach?

Kasia 

Komentarze

  1. Idealne produkty do spędzania wolnego czasu przez najmłodszych :)

    OdpowiedzUsuń
  2. W szczególności z tego komiksu o tematyce minecraft mój synek ucieszyłby się niesamowicie :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz