Cocomelon. To lubię - Samodzielność i Mój nocnik - Wydawnictwo Harper Kids

 Cocomelon to seria popularnych, anglojęzycznych filmików dla dzieci. Wydawnictwo HarperKids postanowiło przenieść omawiane tytulowe kategorie na kartonowe strony, gdzie narratorem i głównym bohaterem jest JJ.


 Cocomelon. To lubię. Samodzielność. 

Wspólne czytanie tej wyjątkowej książeczki stanowi znakomitą okazję do rozmowy z dzieckiem o samodzielnym ubieraniu się, myciu zębów czy robieniu innych ważnych rzeczy bez pomocy dorosłych. Książka stanowi świetną podpowiedź , jak małymi kroczkami uczyć dziecko samodzielności, jak mu w tym pomagać i tym samym uczyć dziecko osiągania małych sukcesów w codziennym funkcjonowaniu.

 Cocomelon. To lubię. Mój nocnik

Tym razem w książce znajdziemy podpowiedzi, jak zacząć naukę korzystania z nocnika, aby bez większych problemów przejść przez ten bardzo ważny etap życia każdego dziecka. Bohaterowie książki pomagają przeprowadzić krok po kroku przez proces oswajania z nocnikiem i pokazują, że trening nocnikowy wcale nie jest taki trudny!

 

Kartonowe książeczki o zaokrąglonych rogach wyglądają bardzo solidnie i są wytrzymałe na działania małych rączek. Posiadają ciekawe i kolorowe ilustracje,które zachęcają dzieci do ich przeglądania i zapoznania się z treścią.

A Wy co sądzicie o tych wydaniach?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz