Portfel do zadań specjalnych - pularys

W dzisiejszych czasach żyje się coraz szybciej, a współczesne technologie wywierają coraz większy wpływ na nasze codzienne funkcjonowanie. Dzisiaj chcę Wam pokazać świetne rozwiązanie, które łączy w sobie praktyczność z bezpieczeństwem. 

Zanim zdecydowałam się na wybór portfela RFID Boston dla mojego męża sprawdziłam wiele ofert zarówno w sklepach stacjonarnych jak i internetowych. Wiedziałam czego oczekuje mój mąż od portfela - musiał być on poręczny i najlepiej, żeby mieścił się w kieszeni spodni, do tego powinien zawierać miliony przegródek i to co najważniejsze, czyli zabezpieczenie RFID.

 


 Obecnie coraz częściej zamiast gotówki korzystamy z kart płatniczych. W sumie stały się one głównym sposobem dokonywania szybkich transakcji płatniczych. Oprócz niewątpliwych plusów z tego płynących warto pamiętać również o tym, że nieodpowiednie zabezpieczenie kart płatniczych może spowodować wykonanie nieautoryzowanych transakcji nawet bez naszej wiedzy. Dlatego wybierając odpowiedni portfel od samego początku wiedziałam, że musi ona być wyposażony w ochronę RFID. Portfel marki pularys wykonany jest z delikatnej skóry w kolorze czarnym, który jest odporny na uszkodzenia, łatwo się go czyści i na pewno będzie codziennym towarzyszem przez długi długi czas. Mimo swoich małych rozmiarów jest zdumiewająco pojemny. Mieści on w sobie wiele kart i dokumentów, a do tego zapewnia do nich łatwy dostęp dzięki specjalnemu mechanizmowi stopniowego wysuwania kart. Dodatkowo zawiera on kieszonkę na banknoty, do których w łatwy sposób można dotrzeć oraz klapkę zapinaną na zatrzask, co daje gwarancję, że wszystko pozostaje na swoim miejscu. 

Jego najistotniejszym elementem jest zastosowanie technologii RFID, dzięki czemu karty płatnicze jak i wrażliwe dane są całkowicie bezpieczne i chronione przed kradzieżą. 


Wszystkie znajdujące się w portfelu zastosowania świetnie się sprawdzają w codziennym użytkowaniu. Jestem pod ogromnym wrażeniem jego funkcjonalności. Mimo niewielkich rozmiarów posiada wszystko to, co jest niezbędne, aby wartościowe rzeczy, które w środku się znajdują były odpowiednio zabezpieczone. Jedynym małym minusem, jest brak przegródki na monety, ale wiadomo, nie zawsze można mieć wszystkiego. W tm przypadku na pewno wpłynęłoby to na grubość i wielkość portfela, a dla mnie priorytetem było zastosowanie ochrony RFID. 

Jeśli szukacie eleganckiego i minimalistycznego portfela, to powyższy model będzie stanowił prawdziwą perełkę.

A Wy co o nim sądzicie? Zdecydowalibyście się na jego kupno?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz