Warkocz Braidy Braid -- sposób na piękne loki

Jak każda kobieta lubię w sobie większe lub mniejsze zmiany. Jednym z takich zmian są ciekawe fryzury, które w dużej mierze są odzwierciedleniem mojego nastroju. Ostatnio na nowo pokochałam loki! I mimo tego, że preferuję krótkie fryzury taka odmiana bardzo do mnie przemawia. Aby włosy nie zostały zniszczone przez suszarkę, czy częste używanie prostownicy, których zadaniem będzie stworzyć loki, mam dla Was świetne rozwiązanie. Warkocz Braidy Braid to prosty gadżet, który pozwoli na stworzenie loków o pięknym skręcie w naturalny sposób i bez działania temperatury. Zestaw do stworzenia loków składa się z warkocza do kręcenia włosów, dwóch specjalnych gumek do włosów, dużej spinki i instrukcji, która krok po kroku pokazuje nam w jaki sposób wyczarować piękne loki na naszej głowie. 


Użycie tego gadżetu jest bardzo proste. Wystarczy, że na wilgotne włosy za pomocą spinki przymocujemy warkocz na czubku głowy. Następnie zaczynając od czubka głowy owijam swoje włosy wokół wałka. Można to robić zarówno od zewnętrznej jak i wewnętrznej strony. Po owinięciu włosów na wałek wystarczy złapać włosy na dole wałka i założyć na niego frotkę, która pozwoli utrzymać owinięte pasma na tym samym miejscu. Teraz nadchodzi pora, aby ok. 6 godzin wałek pozostał na głowie w przygotowanym splocie. Najłatwiejszym sposobem jest założenie warkocza wieczorem i położenie się w nim spać. Jego największą przewagą jest to, że wykonany jest z aksamitnego materiału, który jest delikatny, miękki i podczas snu nie uwiera w głowę w przeciwieństwie do innych dostępnych wałków. Naprawdę spanie w nim jest bardzo komfortowe, ale nie tylko na noc można go zakładać. Kolejną alternatywą jest przygotowanie sobie warkocza w ciągu dnia i wykonywać w nim codzienne czynności. Przez ten czas wszystko trzyma się na swoim miejscu. Do tego nawet codzienne zakładanie go na włosy kompletnie im nie szkodzi, a ja mogę się cieszyć z uroczych loków przez długi czas.

Warkocz Braidy Braid pozwala na stworzenie świetnej fryzury bez wizyty u fryzjera, czy też używania sprzętów, które de facto mogą uszkodzić strukturę włosa. Do tego stanowi świetne rozwiązanie na puszące się i niesforne włosy. Jeśli chcemy, aby efekt skrętu został z nami na dłużej wystarczy spryskać włosy lakierem i cieszyć się naturalnym lookiem. 

Ten przyrząd bardzo ułatwił mi codzienne włosowe stylizacje i cieszę się, że mam go u siebie ;) A Wy znaliście ten warkocz?

Kasia
 

Komentarze

  1. Gdzieś już go widziałam ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Widziałam wielokrotnie, ale nie próbowałam :D Opinie o nim słyszałam różne, najczęściej powtarzało się, o wiele lepszy efekt jest na pasek od szlafroka :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz