Nowości komiksowe - Ptyś i Bill oraz Lucky Luke - Wydawnictwo Egmont

Dzisiaj mam Wam do zaprezentowania komiksy, przy których każdy się zrelaksuje i poprawi sobie humor ;) Wspólnie z moim dzieckiem zaczytujemy się w nie, nie tylko spędzając miło czas, ale również świetnie się przy tym bawiąc. Dziś chciałabym opowiedzieć Wam o dwóch komiksach, które pojawiły się w nowościach Wydawnictwa Egmont.

Ptyś i Bill. Koncert na trzy osoby i psa. Tom 9

 W tym wydaniu album zbiorczy zawiera trzy tomy oryginalne: „Koncert na trzy osoby i psa”, „Nie ma jak spacer!” i „Błyskotliwy Bill”. 

Ptyś i jego spaniel Bill nie potrafią bez siebie żyć i pomagają sobie zawsze, kiedy trzeba. Obaj też mają mnóstwo zwariowanych pomysłów, które nie umilają życia innym osobom... Na szczęście rodzice chłopca są przyzwyczajeni do błazeństw swoich pupili, a sami też od czasu do czasu zrobią coś wesołego i szalonego. Cała rodzinka jest siebie warta! 
 
Komiks podobnie jak jego wcześniejsze wydania, utrzymany jest w tym samym humorystycznym klimacie i opowiada o przeróżnych perypetiach bohaterów. Wszystkie przygody są zabawne, a dodatkowo tak ciekawe, że nie sposób od nich odejść ;) Nic też dziwnego, że komiks czyta się jednym tchem z uśmiechem na twarzy ;)

Lucky Luke. Spadek dla Bzika. 

Jeśli jesteście wytrwałymi czytelnikami, którzy uwielbiają Lucky Luka, to mam dla Was świetną wiadomość. Wśród nowości komiksowych pojawił się kolejny tom najsławniejszej serii westernowej, która w humorystycznej formie ukazuje świat Dzikiego Zachodu. 

Tym razem Lucky Luke dostaje dziwaczne zadanie: ma zostać prawnym opiekunem psa Bzika, który... odziedziczył majątek po pewnym ekscentrycznym bogaczu. Jak to z wielkimi pieniędzmi bywa, są z nimi tylko kłopoty. Oczywiście takiej okazji nie mogą przepuścić Daltonowie, a na dodatek do konfrontacji szykuje się chińska mafia!  
 
Komiks czyta się z ogromnym zainteresowaniem. Posiada piękne grafikami i ciekawie prowadzoną akcją, która trzyma czytelnika w ciągłym napięciu i ciekawości o dalszy rozwój wydarzeń. Bardzo się cieszymy, że znalazł się w naszej biblioteczce.

A Wy co sądzicie o tych nowościach?

Kasia

 

Komentarze

  1. Bardzo kiedyś lubiłam komiksy. Wyglądają bardzo ciekawie.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz