Smerfy i świat emocji - Wydawnictwo Egmont

 Smerfy i świat emocji to seria komiksowa, która jest warta uwagi. Przygody tych niebieskich skrzatów, które nie raz mogliśmy oglądać na szklanym ekranie teraz kuszą nas na kartkach komiksów. Tym razem mam Wam do zaprezentowania dwa nowe wydania...

Smerfy i świat emocji. Smerf, który ciągle kłamał. Tom 6

Szósty tom serii o Smerfach pozwala zrozumieć, że warto zawsze mówić prawdę!

Prawie każdy Smerf jest w czymś dobry, na przykład Osiłek to znakomity sportowiec. Jednak jest też Smerf zmyślający na potęgę i chwalący się rzeczami, których nigdy nie zrobił. Kłamie, a potem się wstydzi, gdy prawda wychodzi na jaw. Czy ktoś taki może w jakikolwiek sposób okazać się przydatny społeczności Smerfów? 

Komiks czyta się bardzo szybko i przyjemnie. Fabuła w połączeniu z rewelacyjnymi ilustracjami sprawia, że nawet najmłodsi współodczuwają emocje, które wypisane są na twarzach tych niebieskich skrzatów. Kolejna pozycja, która pomaga najmłodszym czytelnikom poznać i zrozumieć emocje.
Smerfy i świat emocji. Smerf, który był niecierpliwy. Tom 7

Tym razem pewien Smerf ciągle się spieszy, ciągle myśli o czymś nowym. Brakuje mu cierpliwości, a bez niej niczego nie da się porządnie zrobić ani nauczyć. Co więcej, jego zachowanie może zaszkodzić postronnym osobom, o czym boleśnie przekonuje się kilka Smerfów... Czy kolejne niepowodzenia spowodują, że niecierpliwy bohater się zmieni? Dzięki temu komiksowi dowiesz się, jakie skutki może mieć brak cierpliwości! 

Ten tomik na pewno pozwoli zrozumieć, że warto kończyć każdą rozpoczętą pracę i pozwoli zrozumieć czym jest cierpliwość i wytrwałość. 
I co sądzicie o tych komiksach? 

Kasia

Komentarze