Seria ksiązeczek Wydawnictwa HarperKids - Zabawy i zadania z naklejkami

 Nowa seria książeczek z zadaniami i naklejkami, to bardzo ciekawa alternatywa dla wszystkich dzieci, które lubią w kreatywny sposób spędzać czas ze swoimi ulubionymi postaciami z bajek.


Zostały one opracowane w taki sposób, aby każde dziecko, niezależnie od indywidualnych zdolności i talentów, mogło znaleźć tu coś dla siebie. Możliwość samodzielnego rozwiązywania bardzo prostych zadań sprawia maluchom frajdę i przynosi wiele satysfakcji. Natomiast w wykonaniu tych trudniejszych z pewnością pomogą bardziej doświadczeni fani łamigłówek. 
W książeczkach znalazły się wyszukiwanki, labirynty, zadania kształtujące spostrzegawczość, sprawność ręki piszącej, proste zadania logiczne i zorientowane na rozwijanie twórczych zdolności malucha. Część dołączonych do książeczek naklejek przydaje się podczas rozwiązywania zadań, a część można wykorzystać jako ozdobę i przykleić w dowolnym miejscu.  Książeczki o kolorowych wnętrzach i ciekawych zadaniach pozwalają połączyć dobrą zabawę z nauką. Z nimi nie można się nudzić!

A Wy co sądzicie o tych propozycjach ?

Kasia

Komentarze