Minecraft - Niesamowite kompaktowe konstrukcje oraz Moby rządzą - Wydawnictwo HarperKids

 Każde dziecko zna grę komputerową Minecraft. Będąc na placu zabaw nie raz słyszę rozmowy typu: Zagramy w Minecrafta?  Wydawnictwo HarperKids wypuściło kolejne nowości tej serii. Cała seria Minecraft należy do bardzo udanych i sprawia, że czeka się na kolejną książkę z niecierpliwością. Dzisiaj nadszedł czas, aby zaprezentować Wam kolejne ich wydania...

  

Niesamowite kompaktowe konstrukcje. Minecraft. 

Jest to podręcznik do gry, z którego można się dowiedzieć, jak opracować, zbudować i modyfikować ponad 20 nowych miniprojektów w Minecrafcie – począwszy od rakiety kosmicznej, poprzez podziemną kolejkę, aż po dżunglowe sanktuarium, latarnię morską czy kuter holowniczy. My w swoim zbiorze posiadamy już tom Kompaktowe konstrukcje, które stanowią zupełnie inny, ale również bardzo satysfakcjonujący zestaw miniprojektów.

Dzisiejsza pozycja zawiera szczegółowe instrukcje i diagramy przestrzenne, a każdy projekt ma określony stopień trudności oraz podany szacunkowy czas wykonania, dzięki czemu zawarte tu pomysły będą gratką zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych graczy. Zdobyta wiedza i umiejętności z łatwością mogą stać się punktem wyjścia do stworzenia własnych imponujących projektów. Do tego przedstawione sprytne triki i praktyczne rady dotyczące konstruowania poszczególnych obiektów pozwoli  każdemu dziecku szybko przyswoić sobie nowe metody budowania i przećwiczyć poznane techniki.
 

Moby rządzą! Saga Stonesword.

Jest to kolejna odsłona przygód Morgana, Ash, Harper, Po i Jodi, czyli druga część z nowej serii powieści pt. "Saga Stonesword”, których akcja toczy się w świecie Minecrafta.

Po i jego przyjaciele schodzą głęboko pod ziemię, aby stawić czoła kolejnemu wrogiemu wcieleniu Króla Przywoływaczy… zjawisku, które potrafi zwrócić przeciwko nim dosłownie każdego minecraftowego moba! To jednak nie koniec kłopotów, bo w świecie rzeczywistym Po postanowił startować na przewodniczącego samorządu uczniowskiego! Głosowanie na jego kandydaturę okazuje się jednak proszeniem się Po o poważne kłopoty. 

Książkę czyta się bardzo sprawnie i przyjemnie, bo przedstawiona w niej historia sprawia, że nie można się od niej oderwać nawet na chwilę. Do tego duża i przejrzysta czcionka pozwala rozwijać swoje umiejętności czytelnicze nawet początkującym czytelnikom.  

 Jakie są Wasze wrażenia na temat tych nowości?

Kasia

 
Komentarze

Prześlij komentarz