Pianka do mycia rąk dla dzieci - Sylveco

 Gdy w domu malutkie rączki sięgają po wszystko co mają w zasięgu swojego wzroku, a później nie raz, nie dwa dane przedmioty lub rączki wędrują do buzi warto mieć w łazience kosmetyki, które pozwolą dbać o ich czystość. Każdy z Was pewno też wie, że dzieci są wzrokowcami, dlatego ważne jest dla nich, aby dana rzecz przyciągała małe spojrzenie, a dla rodziców ważne jest, żeby kosmetyki, które używają nasze pociechy miały naturalny i dobry skład. Marka Sylveco wyszła na przeciw tym oczekiwaniom i stworzyła serię dla dzieci 3+ aby odpowiedzieć na te wszystkie potrzeby.


Urocze opakowanie z jeżykiem i dmuchawcem urozmaica umywalkę łazienkową i zachęca do jego stosowania. Butelka jest bardzo wygodna, a praktyczny atomizer w formie pompki pozwala zamienić monotonną czynność mycia rąk w ciekawą zabawę. Pianka jest puszysta, aksamitna i pięknie pachnie borówkami. Do tego ma prosty i delikatny skład - ekstrakt z aloesu i owoców borówki, glicerynę, mocznik i olej kokosowy, które mają działanie pielęgnujące. 

 Pianka podczas codziennego użytkowania jest skuteczna i dobrze myje nawet bardzo ubrudzone dziecięce rączki. W swojej skuteczności jest przy tym zdumiewająco delikatna i łagodna dla skóry dzieci. Nie wysusza malutkich rączek, ani nie uczula, co jest dla mnie, jako mamy małego alergika bardzo ważne. Gorąco polecam Wam ten uroczy kosmetyk dla dzieci, bo jest godny uwagi.

A Wy co o nim sądzicie? Jakie kosmetyki preferują Wasze dzieci?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz