Minecraft. Kompaktowe konstrukcje - Wydawnictwo HarperKids

 Na zakończenie tygodnia wszystkim miłośnikom Minecrafta chcę przedstawić najnowszy podręcznik - Minecraft. Kompaktowe konstrukcje.

Tym razem dowiemy się jak opracować, zbudować i modyfikować ponad 20 miniprojektów - począwszy od fontanny, dmuchanego zamku, strzelnicy, labiryntu, bunkra, piramidy aż do samolotu strażackiego czy też łodzi podwodnej.

Dzięki zawartym w książce szczegółowym instrukcjom, sprytnym trikom i praktycznym radom dotyczącym konstruowania poszczególnych obiektów każde dziecko szybko przyswoi sobie nowe metody budowania i przećwiczy poznane techniki.
 Muszę przyznać, że jest to świetna pozycja dla wszystkich miłośników Minecrafta, która krok po kroku uczy elementów konstrukcji i logicznego myślenia. 

A Wasze pociechy lubią takie książeczki?

Kasia
 

Komentarze

  1. Mój braciszek uwielbia Minecraft :D wiec myślę, że spodobałby mu się taki poradnik :) Mamy w domu dwa, ale inne wersje.

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajna książeczka , każdy mały fan będzie zadowlony

    OdpowiedzUsuń
  3. Ale ekstra, kiedy byłam młodsza, sama czasami lubiłam budować z klocków w Minecrafcie, ale nie na trybie survivalowym a na kreatywnym, najlepiej z wyczyszczoną do 0 mapą :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz