Escape Quest. Tajemnica Marsa - Wydawnictwo Egmont

Witajcie ;)

Dzisiaj mam dla Was nie lada gratkę! Dla wszystkich fanów przygód i pasjonatów rozwiązywania zagadek Wydawnictwo Egmont przygotowało niesamowitą pozycję łączącą elementy zadań typu "Escape Room". Z książką  Escape Quest. Tajemnica Marsa przeżyjecie niesamowitą przygodę, w której to czytelnik jest jej głównym bohaterem.


Akcja rozgrywa się na Marsie, gdzie wcielamy się w rolę wysłanego na tę planetę geologa, który pomaga w przeprowadzanych tam badaniach. Jednak już od pierwszych minut zostajemy wplątani w intrygę, a za nią pojawia się kolejna lawina przeszkód, które zmuszają nas do ciągłego główkowania i kombinowania chcąc się z nich wydostać. Prowadzona fabuła cały czas owiana jest aurą tajemnicy, którą zgłębiamy rozwiązując kolejne zagadki. 

Strona graficzna książki utrzymana jest w charakterystycznych dla "escape room" mrocznej i tajemniczej kolorystyce połączonej z wyobrażeniami panującymi na Czerwonej Planecie. Ta książko - gra zmusza czytelnika do rozwiązywania zagadek, podejmowania decyzji i kombinowania, aby wydostać się z zastawionych tam pułapek.
 Czy zaciekawiła Was ta pozycja?

Kasia


Komentarze

Prześlij komentarz