Muminki. Szukaj i znajdź - Wydawnictwo Harper Kids

 Uwielbiamy książki, które zmuszają do myślenia, a przy tym rozwijają spostrzegawczość dziecka i koncentrację uwagi. Właśnie dzisiaj chciałabym o takich Wam opowiedzieć, a są to Muminki. Szukaj i znajdź.


 
Książki o dużym formacie skrywają w sobie 24 grube, tekturowe strony z pięknymi ilustracjami.

Zarówno w egzemplarzu "Muminki i zima", jak i "Muminki w dżungli", dziecko będzie musiało odszukać ukryte przedmioty, przechodzić labirynty, ćwiczyć spostrzegawczość, przeliczać elementy danego zbioru, czy też wskazywać różnice i podobieństwa...

Muminki i zima. Szukaj i znajdź.

Pewnej zimy Muminki nie zapadają w sen zimowy, a dom Muminków w tym czasie odwiedzają niespodziewani goście. Mimo mroźnej i srogiej zimy w Dolinie Muminków panuje ciepła i niesamowita aura. To wydanie stanowi świetną zabawę dla dziecka, który uczy się umiejętności liczenia, znajomości kolorów i kształtów. Znajdujące się w książce polecenia stanowią punkt wyjścia do wspólnej i kreatywnej zabawy z dzieckiem. Muminki w dżungli. Szukaj i znajdź.

Tego roku lato w Dolinie Muminków jest wyjątkowo upalne. Po znalezieniu nietypowych sadzonek i nocnych ulewach Dolina zamienia się w dżunglę pełną egzotycznych roślin i... niebezpiecznych zwierząt. Nie ukrywam, że mój syn uwielbia ten odcinek bajki, a zadania zawarte w książce pozwalają jeszcze bardziej rozwinąć swoją wyobraźnię.A Wy lubicie książki tego typu?

Kasia

Komentarze

  1. Takie znajdywanki są bardzo fajnymi książeczkami, przy których można sporo czasu spędzić z maluchami :)

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz