Wakacje w stolicy - czas z rodziną...


Witajcie ;)

Czas na wakacjach płynie mi tak szybko i przyjemnie, że nawet nie chcę myśleć o powrocie do rzeczywistości ;) Jeszcze kilka dni odpoczynku przede mną, dlatego korzystam z nich z całych swoich sił. 

Jeśli śledzicie mnie na Instagramie , to wiecie na bieżąco co u mnie słychać ;) 

Dzisiaj natomiast chciałabym pokazać Wam kolejne miejsce w Warszawie godne zwiedzenia, a jest nim Centrum Nauki Kopernik.

My już chcieliśmy w ferie zimowe tam pojechać, jednak niedostępność biletów nam to uniemożliwiła. Teraz będąc "mądrzejszym" zamówiliśmy bilety on - line na odpowiadający nam termin, dzięki czemu uniknęliśmy ogromnej kolejki, testu cierpliwości i czasu. Polecam skorzystać z tej formy.

Słysząc już opinie, że nie jest się w stanie zobaczyć wszystkiego na raz i chcąc mieć powód do powrotu do Centrum tym razem skupiliśmy się tylko na wystawach, a Planetarium przełożyliśmy na inny raz.

Wystaw jest sporo... Nic też dziwnego, że spędziliśmy tam cały dzień ;)
Wszystko jest świetnie zorganizowane, dlatego też nie dziwi mnie ilość zwiedzających. Dla mnie jest to kluczowy punkt do zwiedzania, głównie dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym. Na prawdę ogrom wiedzy zdobytej przez doświadczanie i zabawę ;) Nasze dziecko tak wiele nauczyło się zagadnień z fizyki, że aż jestem pod wrażeniem ;)

Całuski ;)

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz