Wakacje w stolicy - czas z rodziną...


Witajcie ;)

Czas na wakacjach płynie mi tak szybko i przyjemnie, że nawet nie chcę myśleć o powrocie do rzeczywistości ;) Jeszcze kilka dni odpoczynku przede mną, dlatego korzystam z nich z całych swoich sił. 

Jeśli śledzicie mnie na Instagramie , to wiecie na bieżąco co u mnie słychać ;) 

Dzisiaj natomiast chciałabym pokazać Wam kolejne miejsce w Warszawie godne zwiedzenia, a jest nim Centrum Nauki Kopernik.

My już chcieliśmy w ferie zimowe tam pojechać, jednak niedostępność biletów nam to uniemożliwiła. Teraz będąc "mądrzejszym" zamówiliśmy bilety on - line na odpowiadający nam termin, dzięki czemu uniknęliśmy ogromnej kolejki, testu cierpliwości i czasu. Polecam skorzystać z tej formy.

Słysząc już opinie, że nie jest się w stanie zobaczyć wszystkiego na raz i chcąc mieć powód do powrotu do Centrum tym razem skupiliśmy się tylko na wystawach, a Planetarium przełożyliśmy na inny raz.

Wystaw jest sporo... Nic też dziwnego, że spędziliśmy tam cały dzień ;)
Wszystko jest świetnie zorganizowane, dlatego też nie dziwi mnie ilość zwiedzających. Dla mnie jest to kluczowy punkt do zwiedzania, głównie dla rodzin z dziećmi w wieku szkolnym. Na prawdę ogrom wiedzy zdobytej przez doświadczanie i zabawę ;) Nasze dziecko tak wiele nauczyło się zagadnień z fizyki, że aż jestem pod wrażeniem ;)

Całuski ;)

Kasia

Komentarze

 1. Nigdy tam nie byłam, ale ciekawe miejsce. Muszę kiedyś się tam przejechać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja akurat jestem dość szalone, jeśli chodzi o wybór kierunków wakacji, bo zazwyczaj staram się wybierać miejsca dość oryginalne. Planuję kiedyś w końcu polecieć do Bolonii, no ale na razie niestety muszę odłożyć plany w czasie i pozostaje mi czytać sobie o jej pięknym miejscach w przewodniku https://bolonia.pl/ . Strona idealna dla osób, które poszukują dla siebie fajnych ciekawostek o podróżach i chcą poznać jakieś fajne miejsca, bo na pewno w wielu krajach jest ich wiele. Korzystajcie!

  OdpowiedzUsuń
 3. Warto się wybrać na tę wystawę obrazów w Krakowie, ona robi różnicę - https://joniak-galeria.pl/wystawy/
  Może gość nie jest tak znany, ale dzieła godne uwagi.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz