Gru, Dru i Minionki - Wydawnictwo Egmont

Minionki dalej rządzą! Nie tylko na ekranie w kinie, ale też w książkach od Wydawnictwa Egmont.


Pamiętacie jak dwa tygodnie temu pokazałam Wam nowości książkowe o Minionkach?  Dla dzieciaków to istny raj!!! Mój synek jest zauroczony (nie  mniej niż ja) tymi książkami i pochłonął je w chwila moment (ku uciesze mamy ;)

Dzisiaj chcę Wam zaprezentować kolejne dwie pozycje z tej serii.

Gru, Dru i Minionki. Biblioteka filmowa - to zamknięcie w książce filmu, który bawi, cieszy i uczy.
Po nieudanej próbie schwycenia Balthazara Bratta – byłego gwiazdora telewizyjnego, a obecnie superzłoczyńcy – Gru i jego ukochana Lucy zostają wyrzuceni z Ligi Antyprzestępczej. Co gorsza, gdy tylko minionki dowiadują się, że Gru nie zamierza wrócić na drogę przestępstwa, postanawiają opuścić swojego pracodawcę! Prawdziwie nikczemna przygoda zaczyna się jednak dopiero, gdy Gru, Lucy i dziewczynki udają się w podróż do dalekiej Freedonii. 
To właśnie tam poznają Dru… 


150 stronicowa książka pozwala przenieść się w świat bohaterów i przeżywać wspólnie z nimi fascynujące przygody. Tę książkę można czytać przez długie godziny... Podzielona na rozdziały pozwala nabrać chwilę oddechu, aby znów zatopić się w wir kolejnych zdarzeń. W samym środku książki zobaczycie obrazki niczym wycięte z kadru filmu. 

 
Opisana historia sprawia, że wizyta w kinie zostanie przedłużona jeszcze na kilka godzin w domowym zaciszu...Książka z zadaniami i ogromną ilością naklejek jest idealnym rozwiązaniem dla każdego minionkowego fana!
To właśnie korzystając z tej książki dowiecie się o wszystkich gadżetach, pojazdach i broniach skonstruowanych przez Minionki, Gru i innych bohaterów. 

To w tej pozycji możecie bliżej przyjrzeć się sylwetkom bohaterów, ich cechom i umiejętnościom. 

Muszę z uznaniem przyznać, że książki z tej serii są kolejnym wydawniczym hitem, który cieszy zarówno małych jak i tych większych czytelników ;)

A Wasze pociechy też pokochały Minionki?

Kasia

Komentarze