Trollowe książki od Wydawnictwa Egmont

Dzisiaj zapraszam Was w podróż po książkach Wydawnictwa Egmont , gdzie główną rolę ogrywają Trolle ;)Trolle zachwycają zarówno dziewczynki jak i chłopców. Kto jeszcze nie widział bajki, to serdecznie polecam ;) Wydawnictwo Egmont idąc z duchem czasu przygotował dosyć sporo książek. Ja dzisiaj chciałabym opowiedzieć o dwóch...

Trolle. Książka z tatuażami.Jest to książka pełna zadań do wykonania, które pozwalają lepiej poznać trollową rodzinę i ich upodobania. Zadania są tak dobrane, że nie pozwolą nudzić się ani szkolniakom, ani przedszkolakom ;)

Na zakończenie czeka nagroda!!! Ukryte pod okładką tatuaże, które mienią się w słońcu w kolorach tęczy!!!

Drugą ciekawą pozycją jest Trollastyczny przewodnik.Przewodnik przeprowadzi Was po wszystkich zakamarkach i zaułkach Trollowic. Jak za dotknięciem czarodziejskiej, albo trollastycznej różdżki dotrzecie do świata Trolli, gdzie gama barw pozwoli zachłysnąć się tą cudownością na długi czas ;)
To z tej książki dowiecie się m.in. jak mieszka Poppy, dojdziecie do Galerii Harper, Słodkości Pana Liszki, a miłośnicy muzyki nie mogą ominąć szkoły Do - Re - Mi.

Oprócz wycieczki po całym miasteczku poznacie też swoje ukochane postacie oraz dowiecie się wiele ciekawostek na ich temat!Czyż nie są wspaniałe?

Cudowności i wielu barw w codziennym życiu ;)

Kasia

Komentarze