Minecraft tom 2 - Wydawnictwo Egmont

 Minecraft to gra, która zrzeszyła sobie ogromną ilość odbiorców. Wśród dzieci w wieku wczesnoszkolnym przewodnim tematem i najczęściej padającym wyrażeniem po zadaniu pytania "Co lubisz robić w czasie wolnym?" Odpowiedź, która najczęściej się pojawia to... "Grać w Minecrafta!". Nic też dziwnego, że pewne elementy tej gry pojawiły się również w programach nauczania. 

Dzisiaj chciałabym przedstawić Wam kolejny tom komiksu, który również pokochał i mój syn... Tom 2 stanowi kontynuację przygód grupy przyjaciół, którzy za sprawą przeprowadzki jednego z nich mają możliwość spotykać się w wirtualnym świecie Minecrafta...
 W Minecraft tom 2 paczka przyjaciół zamierza zdobyć podwodną świątynię. Podczas tego zadania nie obędzie się od różnych przeszkód, które stają im na drodze. Pojawiają się one w wykonaniu innych graczy, którzy lubią znęcać się nad innymi. Grupa przyjaciół jednak nie poddaje się i szuka rozwiązania na pojawiające się trudności. Wzajemne zaufanie do siebie i umiejętność współpracy pozwalają im wyjść cało z opresji.

Komiks czyta się jednym tchem. Jego historia jest bardzo wciągająca i pełna ciekawych zwrotów akcji. Polecam ten komiks nie tylko dla fanów gry Minecraft, ale również dla dzieci, które lubią przenosić się w świat komiksów, aby przeżyć z bohaterami ciekawe przygody.

Kasia

Komentarze