Bezprzewodowy zestaw słuchawkowy Haylou X1

Jednym z wyznaczników XXI wieku, jest to, że żyje się szybko, a ilość otrzymywanych ze świata zewnętrznego bodźców jest ogromna. Nic też dziwnego, że czasem czujemy się przebodźcowani i chcielibyśmy się wyciszyć. Jednym ze sposobów na wyciszenie jest użycie zestawu słuchowego Bluetooth - Haylou X1. 

Mogę śmiało powiedzieć, że w obecnych czasach posiadanie takiego zestawu staje się niezbędne. Dzięki temu, że żadne kable nie krępują nam ruchów słuchawki możemy wykorzystywać w każdej nadarzającej się okazji - w domu, w drodze do pracy, podczas czasu wolnego, czy nawet treningu.


Słuchawki na pierwszy rzut oka wyglądają jak produkt z wysokiej półki. Wykonane są z przyjemnego tworzywa o matowym wykończeniu. Ich tekstura jest bardzo przyjemna i odporna na pojawiające się na nich odciski palców. Same słuchawki są bardzo wygodne w użytkowaniu. Ich kształt jest tak wyprofilowany, że czasem zapominam o tym, że mam je w uchu. Do tego są lekkie, idealnie leżą w uszach i z nich nie wypadają, a dodatkowo podczas użytkowania nie wywierają żadnego ucisku. Do wykonania ich zewnętrznej części zastosowano proces powlekania próżniowego przeciwutleniaczem, dzięki temu są odporne na zarysowania, a czarny design prezentuje się bardzo elegancko. Słuchawki można używać w przeróżnych miejscach i w różnych warunkach atmosferycznych. Deszcz, zachlapanie, czy pot podczas ćwiczeń to dla nich żaden problem.

 

Słuchawki są bardzo wydajne w użytkowaniu. Ich czas pracy dochodzi aż do 20 godzin, co  w zasadzie może zaspokoić nasze codzienne potrzeby użytkowania. Co więcej w zestawie znajduje się etui ładujące, który dodatkowo pozwala na wydłużenie czasu ich pracy.

Obie słuchawki mają wbudowane mikrofony z redukcją szumów. Dzięki temu można rozmawiać w każdym miejscu i o każdej porze. Połączenie zawsze będzie wyraźne dla nas  i naszego rozmówcy, nawet jeśli będziemy znajdować się tłocznym i głośnym miejscu. Co więcej słuchawki zostały wyposażone w panele dotykowe, które pozwalają na ich wygodną obsługę. Wystarczy stuknąć, aby odbierać i kończyć rozmowy telefoniczne, zmieniać słuchane utwory, czy też pauzować je. Jest to świetne udogodnienie, którym sama się zachwycam.
 

Pewno zastanawiacie się jak w takim razie jest z jakością dźwięków? Posiadając wykształcenie muzyczne nie ukrywam, że jestem wyczulona na punkcie brzmienia słuchanej muzyki. Z słuchawkami bezprzewodowymi słuchanie muzyki to czysta przyjemność. Pasma dźwięków są świetnie wyważone. Wysokie tony są czyste i dźwięczne. Basy nie "dudnią", dzięki temu nie przytłaczają w odbiorze, a są dobrze słyszalne. Słuchawki oddają krystaliczne dźwięki, a jakość słuchanej muzyki jest wysokiej jakości. Najlepsze wrażenie podczas słuchania muzyki, oglądania filmów czy grania w gry stanowi zrównoważenie tonów, dzięki czemu całościowy odbiór jest niesamowity.


 Jestem pod ogromnym wrażeniem tego zestawu i z ogromną satysfakcją Wam go polecam.

Dajcie znać, czy używacie takich słuchawek?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz