Produkty ekologiczne dla niemowlaków ze sklepu Bee

 Kochani,

Dzisiaj chciałabym zainteresować Was ciekawymi produktami pielęgnacyjnymi dla niemowlaków, które pozwalają zadbać o delikatną skórę dziecka.

Artykuły higieniczne niemieckiej marki Moltex, które dostępne są w sklepie internetowym Bee do tej pory były mi nieznane. Na półkach sklepowych z trudem wypatrywałam przedmiotów, które są ekologiczne i delikatne dla skóry dziecka. U nas odpowiedni dobór zarówno pieluszek jak i chusteczek nawilżonych jest bardzo ważny. W żadnym przypadku nie sprawdziły się popularne marki, które zamiast pielęgnować skórę niemowlaka doprowadzały do podrażnień. Teraz gdy nasz maluszek chodzi do żłobka i jej aktywność jest bardzo rozwinięta szukałam czegoś, co będzie wygodne, skuteczne i co najważniejsze - zapobiega podrażnieniom. 

Rozpocznę od ekologicznych chusteczek nawilżanych, które w 99% składają się z oczyszczonej wody. Na co dzień do pielęgnacji mojego dziecka używam płatków kosmetycznych, które są nasączone przegotowaną wodą. Jednak,  gdy dziecko chodzi do żłobka, bądź jesteśmy w podróży takie chusteczki są niezawodne. W opakowaniu znajduje się 60 sztuk, które w 100% są pozyskiwane z naturalnego włókna i posiadają neutralne pH. Mają wielowarstwową strukturę, dzięki czemu skutecznie oczyszczają wszelkie zanieczyszczenia, a przy tym są delikatne  i pielęgnują skórę. Przy ich używaniu  nie pojawiły się żadne podrażnienia, co bardzo dobrze o nich świadczy.  Dla naszego malucha, którego wszędzie jest pełno na co dzień świetnie sprawdzają się pieluchomajtki. Są one łatwe i szybkie  do założenia, co u nas sprawdza się idealnie, bo wiadomo, że dziecku szkoda czasu na takie nudne czynności i nie raz trzeba je chwytać w biegu. Do tego bardzo komfortowy sposób ich zakładania i ściągania, sprawia, że każda czynność higieniczna odbywa się szybko i estetycznie. Pieluchomajtki posiadają wskaźnik wilgoci, który podpowiada nam, kiedy należy przebrać pieluszkę, a chłonna warstwa wewnętrzna pozwala na utrzymywanie suchości pieluszki. Uwielbiamy je w każdej postaci, a wygoda i komfort jej użytkowania sprawia, że nawet bardzo energiczne dziecko z nimi nie wygra ;)Ekologiczne pieluszki Moltex Pure & Nature, to kolejna propozycja dla dzieci zarówno tych małych, jak i nieco starszych. Pieluszki idealnie dopasowują się do sylwetki dziecka i nie krępują jego naturalnych ruchów. Dbają one o jego delikatną skórę, a tym samym spokój rodziców. Zapewniają dziecku suchą pupę a jednocześnie troszczą się o środowisko. Dzięki temu po raz trzeci z rzędu marka Moltex otrzymała znak jakości Green Brands.

Pieluszki posiadają mocne i trwałe rzepy, dzięki czemu wszystko utrzymane jest na swoim miejscu. Dodatkowy pasek wskazuje nam na poziom zmoczonej pieluszki. Pieluszki te są bardzo komfortowe w użytkowaniu i nawet bardzo ruchliwe niemowlaki ich nie pokonają ;)

 A Wy znacie tę markę? Jakie z własnego doświadczenia sprawdziły się  u Was pieluszki?

Miłego dnia ;)

Kasia

Komentarze

  1. Niestety jeszcze doświadczenia nie mam w sprawach pieluszkowych, ale wszystko przede mną :D Świetny wpis :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dzieci nie mam, ale już gdzieś widziałam produkty tej marki. Super, że pojawiają się takie ekologiczne alternatywy również jeśli chodzi o produkty dla dzieci :D

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz