Cocomelon - JJ i przyjaciele na tropie, Dobre słowa, Warzywa - Wydawnictwo HarperKids

 Cocomelon - ulubieniec najmłodszych dzieci pomaga odkrywać ciekawy świat i zaprasza do wspólnej zabawy. Dzisiaj chciałabym zaprezentować Wam nowości wydawnicze, które w bardzo przyjemny sposób pozwalają rozwijać swoje umiejętności poznawcze.


JJ i przyjaciele na tropie. Cocomelon. Szukaj i znajdź

Książka już od samej okładki przyciąga wzrok. Wykonana w dużym formacie  z grubego i wytrzymałego kartonu, będzie idealna dla najmłodszych czytelników. Sztywne strony są odporne na zabrudzenia i próby wyginania, dzięki czemu książeczka będzie służyć dziecku przez długi czas. W środku natomiast znajdziemy kolorowe ilustracje przedstawiające scenki z codziennego życia. Zadaniem jest wyszukać na tych obrazkach elementy wskazane w poleceniach. Dzięki temu dziecko nie tylko twórczo spędza czas, ale również ćwiczy spostrzegawczość, zdolność koncentracji uwagi, umiejętność liczenia, czy znajomości kolorów i kształtów. Ilustracje zostały opracowane tak, by dziecko z łatwością poradziło sobie z odnajdywaniem na nich wskazanych przedmiotów, a polecenia w książce to tylko punkt wyjścia do wspólnej zabawy z maluchem. Świetna pozycja, którą warto mieć w dziecięcej biblioteczce.

 Cocomelon. To lubię. Dobre słowa.

Magiczne słowa zawsze działają cuda! Warto ich uczyć już od najmłodszych lat, aby dziecko w naturalny sposób mogło je stosować w każdej codziennej  sytuacji. Proszę, dziękuję, przepraszam, dzień dobry, do widzenia... - te słowa mogą sprawiać, że inni się uśmiechają. Bohaterowie książeczki pokazują, że dzięki grzecznym zwrotom wspólna zabawa staje się lepsza, a zwracanie się o pomoc łatwiejsze. Książka „Cocomelon. To lubię. Dobre słowa” ma wygodny format i wytrzymałe kartonowe strony odporne na wielokrotne wspólne czytanie i oglądanie. Kolorowa książeczka jest znakomitym pretekstem do rozmowy o tym, dlaczego uprzejme słowa są ważne na co dzień i mogą stać się miłym prezentem nie tylko dla małych wielbicieli Cocomelona.  
 Cocomelon. To lubię. Warzywa.

Dla wszystkich jadków i niejadków mam nie lada propozycję. Tym razem Cocomelon zaprasza do stołu i tłumaczy, dlaczego jedzenie warzyw jest taką ważną sprawą? Ta książeczka jest znakomitym punktem wyjścia do rozmów z dzieckiem o tym, dlaczego warto jeść warzywa i jak istotne są dla zdrowia i siły każdego z nas. Barwne ilustracje i poręczny, niewielki format są atrakcyjne dla malucha, który chętnie zgaduje kolory warzyw i dyscypliny sportu uprawiane przez bohatera książki. Książeczka idealnie nadaje się do czytanie, nie tylko przed obiadem ;)
 I jak Wam się podobają te nowości wydawnicze?

Kasia 

Komentarze

Prześlij komentarz