Akademia Mądrego Dziecka - Chcę się wykąpać, Chcę zrobić kupę! - Wydawnictwo Harper Kids

 Zwyczaje zwierząt to seria książeczek Wydawnictwa Harper Kids, które bardzo polubiliśmy. Dlatego też z niecierpliwością czekaliśmy na kolejne nowości, które pojawiły się w styczniu. Dzisiaj zapraszam Was na wspólne ich oglądanie ;)

 Książeczki charakteryzuje specjalny układ stron, gdzie na jednej znajdują się pytania, lub krótkie stwierdzenia, a pod rozkładanymi kartkami skrywa się rozwiązanie i ciekawostki z omawianego tematu. Kartki są elastyczne i pozwalają małym, dziecięcym rączką na ich manipulowanie.

Chcę się wykąpać! Akademia mądrego dziecka. Zwyczaje zwierząt.

 Jest to kolejna pozycja w serii pokazująca jak zwierzęta się kąpią. Dowiadujemy się jak czyszczą się np. jeże, wrony czy nosorożce. Przykłady kąpania się mają zachęcać dziecko do samodzielnego mycia.

Natomiast w książce "Chcę zrobić kupę" pokazująca, że zwierzęta też robią kupę . Dowiadujemy się czemu niektóre zwierzęta robią zielone kupy, a innych wyglądają jak klocki do układania. Przykłady zwyczajów zwierząt mają zachęcić dziecko do korzystania z nocnika.


 

Te niewielkie książeczki kryją w sobie wiele ciekawostek, którymi nawet dorosły może być zdumiony. 

Jeśli zainteresowały Was te pozycje, to warto je osobiście poznać.

Miłego dnia!

Kasia

Komentarze

 1. Bardzo ciekawe te książeczki dla najmłodszych :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Coraz cieszę robią te książki dla najmłodszych :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Również je mamy i uważam, że są super :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy wpis! Lubię do was zaglądać. My właśnie planujemy przeprowadzkę. Zaklepałam juz termin transportu w transportplus.pl i będziemy pakować kartony. W połowie marca powinnismy być na swoim.

  OdpowiedzUsuń
 5. Gdybyście szukali porządnego skupu aut to polecam ten skup aut kościerzyna. Bez problemu sprzedacie tam samochód w dobrej cenie. Ten skup nie zaniża cen! Można nawet trochę z nimi negocjować.

  OdpowiedzUsuń
 6. A jak oceniasz takie sprawdzenie samochodu po VIN - https://www.historiaszkod.pl/sprawdzenie-vin.html
  To dobry kierunek i da się coś z tego wyciągnąć? Wykryją poważniejsze problemy.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz