Akademia Mądrego Dziecka "Pogoda" i "Na plaży" - Wydawnictwo HarperKids

 Akademia Mądrego Dziecka to seria książeczek, które cieszą się ogromnym zainteresowaniem w naszym domu. Najnowsze pozycje ogromnie nas zauroczyły. Tym razem książki nie zawierają przesuwnych elementów, a POP - UPY, które pobudzają wyobraźnię i zachęcają do wspólnego czytania.


Pogoda. Akademia mądrego dziecka. Zabawa i przygoda.

Książeczka  przedstawia krótką historyjkę o małej dziewczynce, która lubi bawić się ze swoim kotkiem na dworze. Każda rozkładówka pokazuje inną formę aktywności oraz inne zjawiska pogodowe. Dzięki czemu mały czytelnik poznaje różne zjawiska pogodowe. 

Książeczka bardzo przypadła do gustu mojemu niemowlakowi, który z zaciekawieniem przegląda kolejne strony i skupia uwagę na dłuższy czas. Pop - upy świetnie uzupełniają przedstawione ilustracje i pozwalają w namacalny sposób bliżej przyjrzeć się zjawiskom pogodowym.
Na plaży. Akademia mądrego dziecka. Zabawa i przygoda.

Kolejna pozycja wydawnicza przedstawia krótką historyjkę o małej dziewczynce, która spędza czas razem ze swoim pieskiem na plaży. Każda rozkładówka pokazuje jak ciekawie można spędzać czas nad morzem: robić babki z piasku, szukać muszelek czy kąpać się w wodzie. Zdecydowanie można oddać się beztroskim chwilom z tą książką i w namacalny sposób przypomnieć sobie nadmorski, wakacyjny czas. 

A Wy co sądzicie o tych książeczkach?

Kasia

Komentarze

Prześlij komentarz