Minecraft. Matematyka Megazadania - Wydawnictwo Harper Kids

 Matematyka z Minecraftem? Dzięki Wydawnictwu Harper Kids jest to możliwe ;) Nowa seria książek z zadaniami zachwyciła mnie, dlatego już spieszę, aby Wam ją pokazać ;)


"Matematyka. Megazadania. 9+" oraz

"Matematyka. Megazadania. Minecraft 12+"

to zbiór ciekawych zadań matematycznych i zaproszenie do niezwykłej przygody w świecie Minecrafta. Książki przeznaczona są dla dzieci w wieku powyżej 9 oraz 12 lat, ale z pewnością sprawią frajdę fanom gry w każdym wieku. 

Na 96 stronach książek znaleźć można zadania, które pozwolą rozwinąć matematyczne umiejętności. Wypełniając kolejne misje, dziecko zdobywa wiedzę, która będzie doskonałym powtórzeniem i uzupełnieniem materiału szkolnego. Za każde rozwiązane zadanie adept matematyki zdobywa szmaragdy, które na końcu książki może "wymienić” na nagrody. O odpowiedni poziom zaangażowania dba też wciągająca opowieść o przygodach Oscara i Mai, towarzyszących czytelnikowi przez całą książkę.
W środku tych pozycji znajdują się zadania z zakresu różnych działów matematyki, takich jak: dodawanie i odejmowanie, mnożenie i dzielenie, ułamki, jednostki miar, czas, pieniądze, geometria i statystyka. Oczarowały mnie te pozycje! Koniecznie musicie je poznać!

Kasia

Komentarze

  1. Apropo liczenia i finansów, patrzcie - https://wisemove.pl/
    Tam można uzyskać środki na rozwój biznesu. Stanie w miejscu po prostu nie ma sensu.

    OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz