Książeczki z otwieranymi okienkami dla najmłodszych - Gdzie jest Bingo? Gdzie jest Bing? - Wydawnictwo Harper Kids

 Miesiąc październik jest bogaty w nowości książkowe od Wydawnictwa Harper Kids. W dzisiejszym wpisie chcę Wam pokazać dwie pozycje, które codziennie wspólnie z moją córeczką czytamy ;)


 Książeczki są wykonane z solidnej tektury, mają zaokrąglone rogi, piękne ilustracje i mnóstwo okienek do odkrywania.

Gdzie jest Bingo? Książka z otwieranymi okienkami. Cocomelon.
W tej książeczce czekają na Was bohaterowie ze świata Cocomelona, ich urocze zwierzaki i masa innych, niewidocznych na pierwszy rzut oka niespodzianek. Odkrywanie elementów umieszczonych pod otwieranymi klapkami na kolejnych stronach tej książki to świetna zabawa, a jednocześnie trening sprawności manualnej i spostrzegawczości. Otwieranie i zamykanie klapek pomaga w rozwijaniu małej motoryki dziecka, a wspólne poszukiwanie ukrytych w książce elementów to sposób na miłe spędzanie czasu dla całej rodziny! Proste teksty i zabawne komentarze pod klapkami dostarczają dodatkowej rozrywki, rozwijają słownictwo dziecka i pozwalają przy tej książeczce świetnie się bawić ;) 

Gdzie jest Bing? Bing. Książka z otwieranymi okienkami.

 Tym razem sprytny króliczek Bing bawi się w chowanego. Na poszczególnych stronach książeczki należy odkrywać niespodzianki, które czekają pod otwieranymi okienkami. Wtedy dowiemy się, czy Bing schował się za ławką w parku, za krzakiem w ogrodzie, a może jeszcze w innych ciekawych miejscach...

Te dwie fantastyczne pozycje z bajecznie kolorowym wnętrzem, odpowiednią ilością tekstu dla najmłodszych czytelników oraz masą okienek sprawia, że jest ona świetnym pomysłem na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem.

A Wy co sądzicie o tych książeczkach?

Kasia

 [post sponsorowany]

Komentarze

Prześlij komentarz