Przydatne podkładki do pokoju dziecka

 Kochani,

Dzisiaj chciałabym pokazać Wam dwie bardzo praktyczne rzeczy do pokoju dziecka, których nie wyobrażam sobie nie mieć, a które chronią powierzchnię przed zarysowaniami, zalaniami, czy trudnymi do usunięcia plamami.

Pierwszą z nich jest podkładka pod krzesło, która nie tylko zabezpiecza podłogę ale również dzięki ciekawemu wzorowi stanowi element dekoracyjny pomieszczenia.
Mata idealnie nadaje się do umieszczenia jej pod fotelem obrotowym,  która chroni podłogę przed zarysowaniami i uszkodzeniami. Mata ochronna została wykonana z niezwykle wytrzymałego winylu o świetnym wzorze, który idealnie wpisuje się w charakter pokoju naszego dziecka. Szarość w połączeniu z żółtym kolorem, to dwa bazowe odcienie, które nasz syn posiada na ścianach, a mata stanowi świetne ich uzupełnienie z zachowaniem młodzieżowego charakteru.

Mata o wymiarach 100x 70 cm ma niewielką grubość, dobrze przylega do podłogi dzięki zaokrąglonym rogom, nie podwija się ani nie łamie. Do tego z łatwością można się po niej przesuwać siedząc na krześle obrotowym. Ta mata już kilkakrotnie uratowała podłogę przed wylaniem na nią farb, rozpryśnięciem markerów plastycznych, czy też innych przyborów. Podkładkę można szybko umyć i znów cieszyć się jej czystym wyglądem.

Drugą rzeczą, której nie wyobrażam sobie nie mieć w pokoju dziecięcym jest podkładka na biurko.

Codziennie nasz syn spędza przy biurku kilka godzin. W takiej sytuacji, aby zadbać o znajdujący się blat biurka warto zainwestować w matę, która ochroni go przed różnymi uszkodzeniami, plamami i zarysowaniami. Nasza podkładka posiada do tego wszystkiego ciekawy, młodzieżowy wzór, który pełni również funkcję dekoracyjną pokoju.
Podkładka zajmuje prawie całe biurko, dzięki czemu jej powierzchnia ochronna jest duża. Idealnie przylega do podłoża, nie przesuwa się, a rzeczy które się na niej znajdują gładko się po niej przesuwają. Nasza podkładka stanowi świetne rozwiązanie również do wykonywania na niej prac plastycznych. Wykonana z PCV umożliwia łatwe jej czyszczenie i ratuje biurko nawet przed bardzo uciążliwymi plamami. 

My jesteśmy bardzo zadowoleni z tych podkładek, które są mocno eksploatowane każdego dnia, a ich jakość mimo upływu czasu dalej jest znakomita.

A Wy jak dbacie o podłogę i blat biurka w dziecięcym pokoju?

Kasia

[post sponsorowany]

Komentarze

Prześlij komentarz