Minecraft. Nowa kolekcja kreatywnego budowania - Wydawnictwo Harper Kids

Wielkimi krokami zbliża się grudzień, a co za tym idzie już teraz poszukuję różnych inspiracji prezentowych. Na przeciw wszystkim miłośnikom gry Minecraft przychodzi Wydawnictwo Harper Kids przygotowując świetny zestaw dla swoich czytelników.


W eleganckim pudełku znajdują się nowe wydania trzech książek, których zawartość stanowi szczególny wybór treści z wcześniej wydanych pozycji w serii o Minecrafcie, plakat i zawieszka na drzwi.
 

Minecraft – Kompaktowe konstrukcje

Jest to książeczka w mniejszym formacie niż znane nam do tej pory wydania. Składa się z 32 stron na których znajdziemy zbiór wskazówek, jak opracować, zbudować i modyfikować 9 miniprojektów w grze. 
 Z Podręcznika kreatywności
dowiadujemy się, jak wznieść pierwsze budowle, a także poznajemy porady dotyczące oświetlenia i stylów architektonicznych. 
 
A w Miniblokopedii liczącej 24 strony znajdziemy całe mnóstwo informacji o niesamowitych ozdobnych blokach. To z tej pozycji dowiemy się
co to jest jasnogłaz, blok koralowca, kamienne cegły czy blok plastra miodu. Znajdziecie tu również praktyczne wskazówki jak tworzyć z nich niezwykłe budowle w grze.
 I co sądzicie o tej nowej kolekcji kreatywnego budowania?

Kasia

 

* recenzja przy współpracy z wydawnictwem Harper Kids. 

Komentarze